ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес на дошках оголошень

Дошка оголошеньСуть такої бізнес ідеї полягає у створенні мережі дощок рекламних оголошень, які не містять спаму.  Викласти оголошення в таких мережах зможуть тільки учасники мережі, і засмічення мережі спамом практично неможливо.  А також дуже важливо обмежити тематику оголошень, тобто необхідно виключити протизаконне і непристойне.

Така мережа складається з великої кількості регіональних вузлів, які входять до складу ділових, розважальних або інформаційних серверів.  Головне завдання мережі полягає в розміщенні оголошень на різних серверах.

Чи існує вигода для учасника такої мережі?

Звичайно, існує.  Почнемо з того, що учасник мережі повинен мати власний інтернет-ресурс, де необхідно розміщувати оголошення, наприклад на сайті http://nisidi.com.ua/.  На такій дошці учасник може самостійно публікувати свої оголошення в мережі, наприклад, які сприяють просуванню їхніх особистих проектів.

Крім того, учасник може приймати платежі від тих осіб, які займаються розміщенням оголошень на певних інтернет-ресурсах, а це і є суттю бізнесу з нуля.  Якщо ви представляєте інформаційну мережу в своїй так званій територіальній зоні, значить, ви надаєте інформацію, яку будуть публікувати учасники вашої мережі.  Незаперечним плюсом є те, що учасники мережі першими отримують інформацію і можуть її використовувати з вигодою для себе.

Якщо всі вузли будуть повноцінно працювати, то мережа може набути величезну значимість і, з часом, стане важливим, а можливо і найпопулярнішим інформаційним ресурсом.

Учасниками мережі можуть бути всі, хто зацікавлений в роботі та розвитку мережі.  Кожен працівник мережі повинен виконувати певні завдання – працювати з мережею, займатися її просуванням, здійснювати прийом оголошень та платежів за розміщення оголошень.

Крім роботи з оголошеннями можна реалізовувати самі різні завдання в мережі, наприклад, прийом платежів, доставка повідомлень, розміщення рекламних банерів та інше.

Якщо правильно підійти до організації такого бізнесу, то можна заробити чималий дохід.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами