ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: інтернет-доставка квітів

заказ квітів миколаївСучасне життя все більше набирає обертів, і все менше часу у людей залишається для особистого життя. Тому покупки найчастіше стають важким тягарем.

Саме тому жителі різних міст все частіше звертаються в компанії, які надають послуги з придбання та доставки різних товарів, асортимент яких досить широкий: від продуктів харчування до одягу.

Завдяки цьому протягом останнього десятиліття різні служби доставки стають швидкозростаючим і прибутковим бізнесом.

Бізнес з доставки квітів

Доставка різних товарів (у тому числі і квітів) є досить простим бізнесом. Організація такої роботи базується на мінімальному вкладенні коштів і зводиться до процесу звичайних покупок. Засновникам такого бізнесу немає необхідності купувати дороге обладнання. Їхні витрати в основному пов’язані з експлуатацією особистого автотранспорту. Головними умовами є наявність нестарого автомобіля і відмінна обізнаність про місця вигідних покупок товарів.

Найчастіше підприємцем починається такий бізнес у вільний час. Місцезнаходження подібної фірми, в основному, власний будинок або квартира бізнесмена. І лише з формуванням своєї бази вигідних клієнтів можна наймати співробітників, що дозволить значно збільшити кількість нових клієнтів, яким потрібен заказ квітів миколаїв, і наростити свій річний дохід.

Служба доставки квітів: тонкощі і особливості

Перед організацією бізнесу такого характеру необхідно в першу чергу вирішити для себе – підходить він чи ні. Для визначення фінансової сторони даної роботи потрібно перевірити існування ринку аналогічних послуг.

Так, люди із середнім рівнем доходу чи нижче не можуть бути клієнтами служби доставки квітів по Україні.

Фахівцями прораховано, що дохід потенційного клієнта повинен скласти не нижче 600 дол на місяць. Тому потрібно провести дослідження ринку з визначенням достатньої кількості покупців таких послуг через Інтернет. Доставка квітів (її успішний розвиток) знаходиться в залежності від якості як самої продукції, так і пропонованих послуг.

Тому всі послуги повинні надаватися на високому професійному рівні. Підприємець і його менеджери повинні вміти вибирати товар високої якості. Успіх такого бізнесу, як інтернет-доставка квітів, безпосередньо залежить від налагодженості зв’язків з власниками різних торгових точок, оптовими постачальниками, а також самими виробниками. Саме така організація роботи буде сприяти придбанню найкращого товару за прийнятними цінами.

Необхідність у творчому підході до роботи

Даний бізнес (доставка квітів) грунтується на правильному і оригінальному оформленні подарунків. Найчастіше букети замовляються для близьких людей. А тут вже потрібні певні знання в галузі психології.

Іншим фактором успішного розвитку такого бізнесу, як інтернет-доставка квітів, є реклама. Для цього необхідно визначити розміри бюджету, і тоді ефективно організована рекламна кампанія стане запорукою високого доходу і успішного бізнесу.

Як відкрити службу доставки квітів

Успішний спосіб відкрити подібний бізнес – задіяти на перший час власний будинок або квартиру. Так як цей вид бізнесу пов’язаний з комп’ютерними технологіями, то потрібно придбати хороший телефон з автовідповідачем, комп’ютер з надійними периферійними пристроями та набір канцелярських товарів.

На початковому етапі можна використовувати домашній комп’ютер, так як задіяним у роботі додаткам не потрібна висока потужність. Принтер вибрати краще струменевий: він недорогий за ціною і здатний забезпечити гарну якість друку.

У роботі знадобиться фотоапарат. Його використання забезпечить візуальні пропозиції букетів і різних композицій з квітів. Покупцями така презентація буде гідно оцінена і дозволить істотно розширити клієнтську базу.

Домашній офіс може бути обладнаний недорого і не зовсім новими меблями: письмовим столом, зручним робочим кріслом, картотекою і книжковою шафою.

І, нарешті, основною витратною частиною є автомобіль, на обслуговування якого припадатиме найбільша частка всіх витрат.

Ціноутворення

Так як квіти є специфічним товаром, то немає необхідності вкладати кошти в його закупівлю. Однак на загальноукраїнські свята (наприклад, 8 березня або День закоханих) букетів та квіткових композицій буде потрібно набагато більше, і для цього знадобляться оптові постачальники. Тому завжди потрібно на увазі мати такі компанії.

При формуванні ціни на свій товар необхідно враховувати всі накладні витрати, витрати праці і часу. Також має бути закладено очікуваний пристойний дохід. Саме з цією метою повинна бути добре вивчена платоспроможність даного ринкового сектора.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами