ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як взяти кредит з максимальною користю?

КредитиПро те, що таке кредит, ми дізналися досить давно, однак лише недавно оцінили всю зручність його використання. Втім, і воно виявилося вельми сумнівним, адже за все доводиться платити, а нерідко і досить дорого.

Тому розглянемо способи отримати бажаний заем з мінімальними втратами, тобто з максимальною користю для себе.

Почнемо з того, що грошові кредити (видаються готівкою) – самий невдалий приклад в нашому випадку. Справа в тому, що за такий займ доведеться заплатити чималу суму відсотків, а з ними ще і комісій. До того ж платити доведеться за всю суму, незалежно від того, якою частиною Ви користуєтеся. У цьому ключі найвдалішим рішенням буде кредитна карта. Таким чином, гроші завжди є під рукою і в разі необхідності можуть бути використані. Однак вони, фактично, належать банку, поки Ви їх не знімете, а тому і платити за них не доведеться.

Якщо потрібна зовсім невелика сума і повернути її банку Ви плануєте в першу ж зарплату, то можна скористатися овердрафтом. Такий кредит буде найдешевшим, якщо судити по терміну погашення, розміром всіх компенсацій банку і т.д. Але слід враховувати, що сума буде не більша Вашої зарплати, і повернути її доведеться в день отримання першого прибутку на рахунок, для якого відкрита дана послуга. Найчастіше така послуга автоматично доступна для зарплатних карт.

Якщо ж необхідна велика сума грошей, але ненадовго, то в цьому випадку кредит готівкою виявиться найбільш відповідним рішенням. Банк не зажадає від Вас точної інформації про мету, з якою беруться кошти, але при цьому цілком може попросити повний пакет документів. Слід зазначити, що чим повнішиим буде цей пакет документів, тим дешевше обійдеться позика, однак і процес його оформлення затягнеться.

У кожному разі, коли прийнято рішення про отримання позики в банку, слід неодмінно оцінити свої можливості, визначивши оптимальну суму щомісячних виплат та зручні для Вас умови кредитування. Враховуючи чималий асортимент пропонованих банками пакетів послуг, неодмінно знайдеться те, що підійде найкраще.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами