ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Топ-10 найбільш затребуваних професій сьогодення

персоналЯкі галузі найбільше потребують кадрів?

1 місце – IT-фахівці

Це найбільш затребувана професія останніх 4 років. І за словами співробітників служб зайнятості в різних містах, «айтішники» будуть все потрібніші і потрібніші, а значить, їх зарплати будуть тільки рости.

2 місце – юристи

Але тільки досвідчені. Випускникам юрфаків раніше складно буде працевлаштуватися за фахом.

3 місце – офісні працівники

Секретар, офіс-менеджер, якого раніше презирливо називали вахтером, менеджер по роботі з клієнтами, діловод – офісні майстри на всі руки. Зарплати цих працівників тримаються на середньому рівні, але попит на офіс-менеджерів все зростає.

4 місце – продавці

Ринок вакансій продавців збільшується з кожним роком, причому розкид зарплат в цій сфері дуже великий – від мінімальної – до суми, що дорівнює приблизно двом середнім заробітним платам по регіону. Найбільша плинність кадрів (і як наслідок, найбільший попит на робочі руки – в закладах громадського харчування і в індустрії дрібної торгівлі).

5 місце – лікарі державних клінік

Медичні реформи призвели до того, що багато молодих медиків відразу після вузів йдуть у приватні клініки або в інші професії. А вакансії вузьких фахівців в районах залишаються незаповненими.

6 місце – аудитори та маркетологи

Маркетинг йде вперед і вимагає фахівців, правда, досвідчених, новачкам тут складно. А аудит розвивається швидкими темпами, оскільки закони, що стосуються фінансової звітності підприємств міняються щороку, і фахівцям все складніше встежити за відсутністю помилок.

7 місце – менеджер з реклами

Вакансії менеджерів з реклами займають левову частку місць на всіх сайтах про роботу. А все тому, що робота ця нелегка, і 90 % менеджерів змінює її на іншу в перші 3 місяці.

8 місце – кухар

Дуже актуальні вакансії кухарів національної кухні. Все більше вакансій суші-кухарів.

9 місце – HR-фахівці

Або, простіше кажучи, кадровики. Нові закони призводять до того, що дрібні організації закриваються, а великі – стають ще більшими і розширюють свій штат. Якщо раніше набором співробітників займався особисто керівник, то тепер ці повноваження все частіше делегуються працівнику служби персоналу.

10 місце – інженери

Рейтинг найбільш затребуваних професій замикають інженери в області дрібної і великої промисловості: механіки, слюсари, електрики та ін.. На ці вакансії нерідко приймають випускників вузів, спочатку на невелику зарплату на період навчання, але в майбутньому, з досить швидким зростанням заробітної плати.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами