ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Крим. Бензинова криза вже на порозі

бензинЗа інформацією від нафтотрейдерів, що працюють в Криму, в найближчі дні на півострові почнеться бензинова криза і вони їй запобігти не в змозі.

За словами одного з чиновників нової влади Криму, Вадима Жданова, на кримських АЗС продовжують продавати залишки палива, завезеного раніше з материкової частини України.

За заявою Жданова, на сьогоднішній день запасів палива вистачить за підрахунками на строк від 6 до 10 днів – не більше. Зараз ще вдається уникнути дефіциту нафтопродуктів завдяки раніше завезеним запасам.

Варто відзначити, що бензин в Крим вже перестав завозитися залізницею. А на думку експертів, у разі доставки палива автомобільним транспортом, ціни на АЗС значно зростуть. Зараз один літр 95-го бензину на кримських автозаправках вже досяг позначки в 14 гривень.

Посилює становище і той факт, що доставки палива з Росії до цих пір під питанням. За словами Ленура Сеттарова, директора паливо-енергетичної компанії, у кримських операторів не тільки не налагоджена логістика поставок з Російської Федерації, а й немає як форми платежів, так і рублевих рахунків.

Нагадаємо, що 18 березня в Москві було підписано «договір» про прийняття Криму і Севастополя до складу Російської Федерації, який не був визнаний не тільки Україною, але й іншим світовим співтовариством.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами