ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Популярні види страхування

СтрахуванняСтрахування в повсякденному житті людини займає все більш важливе місце. Це пов’язано в зростанням свідомості громадян, з отриманням досвіду страхування відповідальності та майна, з розумінням того, що страхування – це вигідно. Чому ж страхування вигідне?

Давайте розберемо, які види страхування найчастіше використовуються фізичними особами: звичайно це ОСАЦВ (обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності), КАСКО (комплексне автострахування), ДМС (добровільне медичне страхування) і звичайно ж СВЗК (страхування виїжджаючих за кордон). Ці страхові поліси стоять на захисті фінансових інтересів фізичних осіб. Розглянемо як вони працюють. Усі ці страхові продукти пропонує страхова компанія в Києві – «Universalna». Важливо  зрозуміти, що кожна така «страховка» оберігає страхувальника від непередбачених витрат.

ОСАЦВ (обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності)

Цей вид страхування потрібен для захисту відповідальності автовласників. Заподіявши збиток майну іншого учасника дорожнього руху, громадянин регулюватиме питання відшкодування шкоди шляхом звернення в страхову компанію за полісом ОСАЦВ. І виходячи з лімітів поліса ОСАЦВ потерпілому буде проведена грошова компенсація за заподіяний збиток. Таким чином, поліс ОСАЦВ захищає фінансові інтереси учасників дорожнього руху від незапланованих витрат на відшкодування збитку.

КАСКО (Комплексне Автострахування Крім Відповідальності)

На відміну від поліса ОСАЦВ, поліс КАСКО захищає майно, а не відповідальність. Тобто страхується сам автомобіль на його повну вартість, як правило в штатній комплектації, і відшкодування шкоди провадиться за фактом пошкодження автомобіля. У даному виді страхування не розглядається питання хто правий, а хто винен. Якщо є ушкодження і потрібний набір документів, то виплата буде проведена. Вартість поліса КАСКО залежить від багатьох факторів, але, як правило, ціна становить від 3х до 15ти відсотків від вартості автомобіля. Поліс КАСКО обмежує додаткові витрати на відновлення автомобля, тим самим стоячи на сторожі сімейного бюджету.

СВЗК (страхування виїжджаючих за кордон)

Поліс необхідний мандрівникам і людям залишають межі України для отримання необхідного медичного обслуговування за кордоном. Поліс ВЗР оформляється за символічну плату на термін поїздки або візи, за цим полісом можна звертатися в медичні установи за екстреною допомогою, тим самим людина може себе спокійно почувати в поїздці і не витрачати додаткові, незаплановані кошти медичну допомогу.

ДМС (добровільне медичне страхування)

У його назві визначальним є слово «добровільне» – це означає, за власним бажанням. Купуючи поліс ДМС страхувальник має право обслуговуватися в медичних платних клініках. Обслуговування може бути обмежене винятками із страхового покриття, набором обраних послуг та списком клінік, які так само пропонуються на вибір. Звернення за полісом ДМС дає можливість отримати більш якісні послуги в швидкий термін в клініках, в які страхувальнику зручно звертатися. При цьому в самій клініці страхувальнику не доведеться платити за надані послуги та здані аналізи, все вже сплачено при купівлі поліса.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами