ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Китай зберіг інтерес до проектів у Криму

економіка кримуЩе кілька місяців тому активно обговорювалися плани китайських інвесторів з реалізації великомасштабних проектів на півострові: будівництва глибоководного порту, інвестування в сільське господарство, енергетику і т. д. З початку березня про ці ініціативи інформація практично не з’являлася, але, як виявилося, Піднебесна не відмовилася від планів по участі в розвитку певних сфер в Криму. Зокрема, її представники висловили зацікавленість у розвитку власних проектів в області альтернативних джерел енергії.

Такі відомості оприлюднив віце-прем’єр РФ Аркадій Дворкович. За його даними, вже є домовленість про спільний розгляд відповідних проектів китайською та російською сторонами.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що альтернативна енергетика – це майбутнє Криму, але для вирішення поточних проблем в енергозабезпеченні регіону передбачено зведення традиційних ТЕЦ.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами