ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon У Херсоні проїзд у маршрутці планують підвищити до 4-х гривень

МаршруткиПро підвищення оплати за проїзд до чотирьох гривень йшлося на зустрічі перевізників з в.о. Херсонського міського голови Володимиром Миколаєнко, яка відбулася в четвер 10 квітня, – повідомляє сайт «Твоя правда» .

Аргументи сторін не відрізнялися ні новизною, ні оригінальністю. Сувора правда життя полягає в тому, говорили директори фірм-перевізників, що подорожчало все: паливо, запчастини, гума, регламентні роботи, а також обслуговування доларових кредитів. Адже, практично у кожного підприємства, що займається пасажиро – перевезеннями автобуси куплені за гроші, взяті в борг у банків.

У свою чергу, міська влада, вимагала залишити ціну на проїзд колишньою, дві гривні, пояснюючи свою позицію непростою обстановкою в країні.

Не дивно, що розмова відразу вийшла з ділового русла. Посипалися взаємні звинувачення в не конструктивні і навіть сепаратизм. Далі, пролунав ультиматум, що якщо перевізники припинять роботу, то єдиним оператором обслуговуючим пасажироперевезення стане комунальне підприємство Херсонкомунсервіс.

Правда, різкі заяви міського керівництва, належного ефекту не принесли. Так як всі знають справжній стан справ. У комунального підприємства, не вистачить рухомого складу, щоб закрити всі міські маршрути, та й паливо, і запчастини йому безкоштовно ніхто давати не буде.

За підсумками зійшлися на тому, що фірми перевізники, в найкоротші терміни нададуть переконливі розрахунки, для того щоб вивести прийнятну для сторін ціну за проїзд. На практиці це означає, що дуже скоро проїзд у комунальному транспорті подорожчає. Експерти кажуть, що попередньо узгоджена ціна – чотири гривні.

Для довідки: останнє подорожчання оплати за проїзд у комунальному транспорті відбулося в 2009 році. Вартість квитка піднялася з півтори гривні до двох і утримувалася в цій цифрі п’ять років.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами