ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Додатковий дохід для домогосподарок в Японії

Додатковий заробітокБагато показників добробуту Японії досить високі. Це підтверджується близьким до середнього або вищим рівнем країни за деякими параметрами рейтингу Індексу кращого життя.

Незважаючи на те, що щастя не можна купити за гроші, вони є важливим засобом досягнення більш високого рівня життя. У Японії чистий сімейний скоригований дохід після сплати податків на душу населення в середньому становить 25 066 доларів США на рік, що більше, ніж у середньому по ОЕСР (23938 доларів США на рік). Водночас є значна різниця в доходах між найбагатшими і найбіднішими верствами населення – дохід 20% найбільш забезпеченої частини суспільства більш ніж у шість разів перевищує дохід 20% найбідніших його представників.

Що стосується зайнятості населення, то 71% жителів Японії у віці від 15 до 64 років мають оплачувану роботу, що перевищує середній рівень зайнятості по країнах ОЕСР (65%). Серед чоловіків оплачувану роботу мають близько 80%, а серед жінок – 61%, і це дає підстави зробити висновок про те, що жінкам складно поєднувати роботу та сімейне життя, тому кількість домогосподарок в Японії як і в світі зростає і багатьом з них хочеться мати стабільний дохід, який дозволить не тільки поповнити гаманець, але і дасть можливість розбудити своє заснуле «я», що також має значення для сучасної жінки.

Відмінні перспективи сьогодні для цього готова надати мережу всесвітньої павутини, так як заробіток на дому для домогосподарок Піднебесної в інтернеті вже не міф, а реальність.

Особливо актуальний такий додатковий дохід в інтернеті для мам, які перебувають у декретній тимчасовій відпустці, коли інших можливостей для заробітку і самореалізації просто немає, адже маленький чоловічок вимагає підвищеної уваги і турботи. Однак і у молодих мам є іноді вільний час і багато хто з них не проти заробити в інтернеті, тим більше, якщо за плечима є хороша база знань у тій чи іншій галузі.

Больше информации о дополнительном доходе в Японии можно посмотреть на сайте www.副収入の達人.com.

Так при наявності знання іноземної мови можна здійснити заробіток на перекладах (технічних і літературних). Ця робота не вимагає стабільного і жорсткого графіка і може виконуватися у вільний час, в достатній мірі поповнюючи сімейний бюджет. Ніяка додаткова підготовка в цьому випадку не потрібна (комп’ютер та інтернет сьогодні є практично в кожному будинку) і можна просто реалізовувати багаж знань, отримуючи за це гідну оплату.

Аналогічним чином можна здійснювати заробіток на дому написанням цікавих статей, присвячених, зокрема, годівлі та вихованню малюка. Комп’ютер або ноутбук, а також знання граматики, синтаксису та інтернет – ось необхідний для старту багаж початківця копірайтера або рерайтера.

Оптимальним є варіант, при якому вищенаведені два способи гармонійно переплітаються. Так при наявності цікавих замовлень при хорошій оплаті можна працювати, виконуючи роботу і отримуючи за її якісне виконання розрахунок відразу. Якщо ж замовлення гідного рівня відсутні, то можна просто писати статті на актуальні теми і виставляти їх на продаж в магазин статей. При їх хорошій якості вони досить швидко продадуться і гроші також надійдуть на Ваш рахунок в біржі.

Даний заробіток на дому для домогосподарок не має значних складнощів, але відрізняється деякими тонкощами, які варто взяти до уваги при бажанні отримувати стабільний дохід.

По-перше, при написанні статті слід враховувати, що вона повинна бути не тільки цікава користувачеві, але і позитивно сприйматися пошуковими системами, тому перечитайте у вільний час розумну книжку про те, що таке пошукові системи і як вони здійснюють ранжування.

По-друге, при всій до себе повазі не слід вважати себе розумнішими замовника, так як це як раз таки той випадок, коли правий той, хто платить. Строго виконуйте всі завдання до замовлення, навіть якщо деякі з них і здадуться вам помилковими.

Дотримуючись цих рекомендацій, можна вийти на гідний заробіток на дому.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами