ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Росія вже розробляє схему територіального планування Криму

АР-КримМінрегіон Російської Федерації приступив до розробки об’єднаної схеми територіального планування Криму і Севастополя.

Зокрема, підготовлено та розіслано в зацікавлені відомства проект указу про єдиний генплан двох цих регіонів.

«Міністерство підготувало і направило в зацікавлені федеральні органи виконавчої влади проект указу президента РФ про підготовку проекту схеми», – йдеться в повідомленні.

Згідно з проектом указу, в схемі територіального планування буде враховано розвиток залізничного, повітряного, водного транспорту, трубопроводів, системи автодоріг. Будуть враховуватися потреби в сферах обороноздатності та безпеки, енергетики, освіти, охорони здоров’я, фізкультури і спорту, попередження і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій регіонального характеру, стихійних лих, епідемій.

Нагадаємо, напередодні президент Російської Федерації Володимир Путін заявив, що всі прийняті по Криму і Севастополю рішення повинні бути реалізовані в повному обсязі в заявлені терміни.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами