ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Що таке виконавче провадження?

судова практикаДуже часто учасники судового провадження не здогадуються, що виграш у суді справи на цьому не закінчується. Суди самі по собі не займаються стягненням заборгованості, вони виносять рішення. Виконати це рішення повинен інший державний орган – виконавча служба. Після вступу рішення в силу стягувач просить у суду отримати виконавчий документ для стягнення заборгованості. Таким документом може бути судовий наказ чи виконавчий лист. Саме цей документ подається до органів виконавчої служби.

Виграти справу в суді і отримати судове рішення, це тільки половина справи. Заключна стадія, в процесі якої здійснюється виконання судового рішення примусово, виконавче провадження стягнення заборгованості є примусовим стягненням заборгованості з боржника через органи виконавчої служби державним виконавцем.

У ході виконавчого провадження судове рішення, яке було винесено на вашу користь, приводиться у виконання державними виконавцями – на підставі виконавчого листа, який видається судом.

Порушується виконавче провадження за заявою стягувача. У процесі чого державний виконавець надсилає боржнику пропозицію про добровільне виконання судового рішення. У тому випадку, якщо боржник не виконує рішення суду добровільно, здійснюються заходи примусового виконання – звертається стягнення на майно боржника.

Але не все так просто, адже описані вище дії є загальною схемою, а Закон України «Про виконавче провадження» має досить багато «підводних каменів». В основному, непросто складається сам процес взаємовідносин посадових осіб служби судових державних виконавців із стягувачами (має місце формальний підхід з боку виконавців до процесу стягнення, порушуються терміни і т.д.).

Виконавче провадження – це сукупність фактичних і процесуальних дій спеціалізованого державного органу в особі державного виконавця, спрямованих на примусове виконання виконавчих документів, які вступили і набрали законної сили виконавчих документів. Працюйте з професіоналами компанії “Spektor Law Firm” які захистять Ваші інтереси і нададуть вичерпну консультацію у сфері “исполнительное производство”, адже в більшості випадків це є єдиним шансом повернути Ваші гроші.

Виконавче провадження розглядається як окрема стадія цивільного процесу, настає яка лише в разі невиконання добровільно вступили в законну силу рішень уповноважених органів і судових рішень.

Слід розуміти всю стадію процесу виконавчого провадження та працювати з державними виконавцями.  Фахівці володіють і розуміють всі стадії виконавчого провадження, можуть забезпечити швидке стягнення або швидкий Арешт активів боржника.

Дуже часто боржники намагаються пригальмувати примусовий продаж свого майна всіма доступними і недоступними методами. Ми з упевненістю повідомляємо, що знаємо, як зробити так, щоб майно потрапило на торги, і було продано.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами