ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес по виробництву металочерепиці та профнастилу

битумная черепица недорого krovlya-odessa.comТакий бізнес, як виробництво металочерепиці та профнастилу, дає можливість добре заробити, за умови грамотного складання бізнес-плану, залучення необхідних ресурсів і купівлі необхідного обладнання для виробництва.

Металочерепиця та профнастил – це один з видів покрівельних матеріалів, який виготовляється з металевої основи, на яку наноситься захисно-декоративне полімерне покриття. Він імітує лист-імітацію черепиці різної форми і лист з профілем.

Профнастил з металочерепицею активно використовують для облаштування скатної покрівлі котеджів, дач та інших будь-яких варіантів приватних будинків. Можуть використовуватися для покриття дахів в одноповерховій або малоповерхової адміністративній або комерційній забудові, а також при надбудові додаткового поверху в будівлях цивільного будівництва.

У даному випадку пропонується виробництво профнастилу з металочерепицею по ГОСТ 14918 з оцинкованого тонкого листа, з полімерним покриттям – ГОСТ 30246-94, товщина виробу складе 0,45 мм. Сегмент ринку подібних покрівельних виробів займає 75% від всього ринку.

Устаткування для виробництва металочерепиці та профнастилу

Для запуску підприємства необхідно оснастити цех лінією для виробництва металочерепиці або профнастилу, c найбільш затребуваним на ринку стандартним профілем.

Відразу скажемо, що сам основний процес виготовлення цих двох листів трохи відрізняється. Для профнастилу просто беруть лист і прокочують його через верстат. А у випадку з металочерепицею лист прокочують і ще потім зверху пресом формують характерний його вигин, тому, на жаль обладнання тут потрібне різне. Власне кажучи, тому ціни на дані покрівельні матеріали так відрізняються.

Верстат для виробництва профнастилу

Це більш просте устаткування. Найпростішу лінію може обслуговувати всього лише одна людина. Вона містить в собі, як і всі інші:

  • Розмотувач рулонного металу;
  • Прокатний стан для профнастилу;
  • Гільйотина;
  • Стіл транспортно-приймальний для профнастилу;
  • Автоматичну систему управління.

При цьому продуктивність її буде близько 20 метрів на хвилину.

Ціна на найдешевший верстат для профнастилу становитиме близько 25-30 тис. доларів. Можна купити бувший у використанні за 15-20 тис. дол. Є ще міні-верстати, які дуже дешеві – 8-10 тис. доларів, але з ними ви обмежите себе і в асортименті продукції і в його обсязі.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами