ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Мільярд доларів від Японії для України

японіяСіндзо Абе, прем’єр-міністр Японії, висловив намір виділити Україні матеріальну допомогу в розмірі 1 мільярда доларів. Мета позики – допомогти в стабілізації економіки Української держави і дозволити країні мирно вирішити виниклий внутрішній і зовнішній конфлікт. Про це, з посиланням на японську громадську телерадіокомпанію NHK, повідомляє інтернет-ресурс Новий регіон.

На думку представників японської влади, величезний обсяг зовнішнього державного боргу України не зможе витримати. Він неодмінно призведе до фінансового краху, якщо ніхто не надасть державі фінансову підтримку. На що і зважилася влада Японії.

Серед запланованих заходів з боку Японії є не тільки кредитна підтримка нестабільної економічної ситуації в Україні. Влада Японії планує надати Українській державі допомогу у підтримці інфраструктури.

Про подальші плани Японії щодо України прем’єр-міністр Сіндзо Абе має намір розповісти під час зустрічі представників країн саміту «Великої сімки».

Раніше повідомлялося, що канцлер Німеччини Ангела Меркель виступила з заявою про фактичне припинення роботи саміту «Великої вісімки» та організації нової співдружності «Великої сімки», але, на жаль, вже без участі Росії. За словами канцлера Федеративної Республіки Німеччина, Росія відтепер знаходиться в міжнародній ізоляції через анексію Криму і агресивні дії в Україні.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами