ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon ПриватБанк більше не обслуговує Крим

приватбанкНайбільший в Україні банк має намір припинити обслуговування населення Кримського півострова через брак готівки.

Про це повідомили в прес-службі фінансової установи.

Всі відділення та банкомати тимчасово не працюють, а операції за картками, рахунками і депозитами фізичних та юридичних осіб заблоковані. Єдиною, ще дотступно. послугою є видача готівки в рамках залишків на поточних рахунках, але не більше 1500 гривень на добу.

Нагадаємо, що не так давно філія ПриватБанку в Москві «Москомприватбанк» відчула на собі пильну увагу російської влади після отримання Ігорем Коломойським посади губернатора Дніпропетровська. У російських ЗМІ з’явилася інформація, надана Банком Росії, що «Москомприватбанк» втрачає клієнтів. Незабаром після чого «московську дочку» було вирішено продати.

У світлі останніх подій що відбуваються в АР Крим, кримські філії почали проводити кампанію «згортання діяльності». І на даний момент ми маємо те, що маємо.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами