ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Італійські власники продають Укрсоцбанк

банкиВідповідальний за бізнес UniCredit у Центральній та Східній Європі Bank Austri виставив на продаж Укрсоцбанк і планує здійснити операцію до кінця 2014 року. Пропозицію про продаж власники розсилали ще в перші дні січня, а зараз повідомляють, що готові продовжити торги «незважаючи на вторгнення Росії до Криму»

Український бізнес оцінили в 0,7 вартості його акціонерного капіталу. Операційний збиток українського бізнесу, за даними Bank Austria, склав в 2013 році близько 250 млн євро, – повідомив фінансовий директор Bank Austria Франческо Джордано, передає ОБКОМ з посиланням на Reuters.

«Природно, що в нинішніх умовах переговори можуть зайняти трохи більше часу, ніж ми спочатку очікували» – заявив Франческо Джордано.

У грудні 2013 голова підрозділу UniCredit по Центральній і Східній Європі Джанні Франко Папа запевняв, що італійська група не збирається йти з України, де вона восени завершила об’єднання двох банків (Укрсоцбанку та УніКредіту) в один – з активами близько 3,3 млрд євро, 435 філіями та 6200 співробітниками.

Що стосується інших західних банків, які збираються покинути Україну, то Райффайзен Банк поки призупинив продаж місцевого бізнесу. Італійська група Intesa Sanpaolo в січні заявила, що продасть свій український підрозділ Group DF Дмитра Фірташа.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами