ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon АвтоВАЗ несе втрати

автоваз

Реалізація моделей концерну ВАЗ продовжує погіршуватися. Розпродажі авто марки ВАЗ на російському авторинку скоротилися на 19,6%. За підсумками 2013 року, російський гігант реалізував автомобілів на 16% менше, ніж у 2012 році.

Керівництво Авто Ваза, вважає, що головна причина падіння попиту – погіршення економічної ситуації. Через не оптимістичні передбачення, споживачі відкладають об’ємисті покупки, що безпосередньо відбивається на результативності продажів. У добавок треба зауважити, що концерн, не в змозі надати широкий підбір особливо популярних комплектацій.

Найбільш затребуваною машиною авто гіганта є модель Lada Granta. Потреба на цю модель впала на 5%, що означає втрату до 12,19 тис. штук.
На друге місце вибився, позашляховик Нива Lada 4 × 4 . Цей всюдихід, перевищив продажі 2012 року на 47,3% або 5979 машин. Наступним йде Lada Kalina і універсальна модель Largus.

Продажі цих моделей впали на 13,2% або на 5580 авто. Трансформований Renault Logan, з практичним кузовом, привернув покупців вдвічі більше, порівняно з попереднім роком. Цей трансформер закупили в розмірі 5751 штук.

Дуже засмучують показники моделей Samara і Priora. Реалізація цих моделей зменшилася відповідно на 64,1% і 65,6%. Якщо продажі Самари можна виправдати тим, що вона завершує свою «кар’єру», то перед «командувачем» АвтоВАЗу, який зовсім недавно пройшов процес омолодження, виникли досить значні проблеми, пов’язані з пошуком нових споживачів. Lada Priora, в останній місяць осені, була розпродана кількістю в 3854 штук, а Lada Samara – 2546 одиниць.

У статистичних даних концерну, було виділено місце і для семи заключних одиниць Lada 2104. Виробництво даної моделі повністю знято з конвеєра автозаводу Іжевська.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами