ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні не мають наміру вводити «майданівських» податків

податок

У зв’язку з чутками, які поширюються серед цивільного населення України про введення податку на «відновлення Майдану»,
в Міністерстві доходів і зборів відзначають, що подібного рішення не приймалося.

«Якби такий податок був прийнятий, його стверджувала б Верховна Рада. Оскільки такого рішення не було, ми стверджуємо, що подібні чутки є провокацією », – зазначило Delo.UA в суботу у відомстві.

Також відсутність подібної ініціативи з боку держави підтвердила і Олександра Томашевська, керівник Київського центру підтримки і розвитку бізнесу. «Зміни до законів вносяться шляхом голосування депутатами. Якщо закон прийнято, його оприлюднюють шляхом публікації. Будь-який закон з’являється у вигляді законопроекту на сайті Верховної ради України, публікується прийнятий закон в офіційній пресі (Голос України, Офіційний вісник). Закону з текстом про подібний податок не існує », – повідомила експерт.

Раніше джерело Delo.UA повідомило, що серед працюючого населення України, що проживає на сході країни, поширюються чутки про те, що введений податок «на відновлення Майдану», у зв’язку з чим соціальні настрої в регіоні загострилися.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами