ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: виробництво натуральної меленої кави. Як розпочати?

каваГоворячи про можливість відкриття кавового бізнесу, зверну вашу увагу на те, що останнім часом можна спостерігати помітне збільшення попиту на мелену каву, яку потрібно заварювати. Це пов’язано з тим, що багато людей починають надавати перевагу тільки якісним і виключно натуральним продуктам, у зв’язку з чим перестають купувати різноманітні розчинні напівфабрикати. Так чому б і не допомогти їм у цьому? Чому б не налагодити власне виробництво натуральної кави використовуючи кавомолку, яку можна купити на сайті http://kofemarket.com.ua/category/coffeegrinder?

Кожен з вас розуміє те, що найчастіше він переплачує енну суму за розкручений бренд, а не за виняткову якість того чи іншого товару. І це стосується абсолютно будь-якого продукту. Якщо людині запропонувати упаковку кави хорошої якості, та ще й за нижчою ціною, але від невідомого виробника, вона навряд чи відмовиться … Головне – не розчарувати покупця з самого початку і дати йому зрозуміти, що ваша кава нітрохи не гірша фірмової, дорогої. Адже, в принципі, суть технологічного процесу і основні джерела сировини для здійснення виробництва того чи іншого сорту натуральної меленої кави однакові для всіх.

Розмірковуючи на тему організації власного бізнесу з виробництва певного виду меленої кави, варто пам’ятати, що основна ваша задача, як починаючого підприємця – не отримання максимального прибутку в найбільш короткі терміни, а залучення уваги якомога більшої кількості людей саме до вашого товару. Нехай навіть це займе трохи більше того часу, який було заплановано на розвиток. І тільки тоді, коли коло постійних покупців буде досить широким, а також стабільним, можна подумати і про збільшення своїх доходів, підвищуючи ціни на товар.

Тепер до справи. Крім того, що на продажі кави можна заробити, потрібно знати, в чому ж суть технології виробництва цього продукту. Тут можна сказати, що сам процес виробництва складається з трьох етапів. По-перше, це суха або волога обробка цільних зерен. По-друге, це їх обсмажування. По-третє, саме, власне, виробництво меленої кави (так званий “помел зерен”).

Налаштовуючись стати виробником кави, і будувати свій бізнес на каві, ви повинні знати, що сухій обробці піддається робуста (конголезька кава) – вона не така ароматна, як арабіка, але в ній набагато більше кофеїну, тому її часто використовують для приготування еспресо. Вологу обробку проходить арабіка (аравійська кава) – через наявність вишуканого аромату вона виробляється в набагато більших обсягах, ніж робуста. Якщо при сухій обробці передбачається сушка зелених кавових зерен на сонці з подальшим їх лущенням, то при вологій обробці простежується кілька етапів: очищення сировини від домішок, відділення шкірки від кавового зерна, промивка, ферментація (за рахунок особливих ферментів зерна звільняються від шкірки ) і сушка.

Для обсмажування і помелу кавових зерен застосовується спеціалізоване обладнання, яке вам необхідно буде придбати.

Якщо всерйоз почати займатися виробництвом меленої кави, то обов’язково потрібно подумати про виробничі приміщення. У першу чергу, це має бути склад для зберігання сирих зерен та попередньої підготовки їх до переробки. Там же, швидше за все, буде знаходитися і дробильне обладнання. В основному цеху будуть розташовані агрегати з виробництва та просівання вже меленої кави. Необхідно буде і ще одне приміщення – для розфасовки готової продукції.

Також потрібно не забути про те, що в кожне приміщення повинна бути підведена вода, обладнана каналізація для стічних вод, наявна якісна вентиляція і належним чином було підведено електрику.

В принципі, нічого складного в організації бізнесу з виробництва натуральної меленої кави немає. Зате в перспективі можна подумати про те, що ринок збуту натуральної меленої кави – це не тільки окремі покупці, але й кафе, ресторани і пересувні точки з приготування кави. І, безумовно, не можна забувати про так званий “Кавомат” або “кавову-машину” – кавові торгові апарати, встановлені у людних місцях.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами