ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Віртуальний офіс: для великих і маленьких компаній

Віртуальний офісПошук і оренда приміщення під офіс займає багато часу. Це трудомісткий процес, навіть якщо ви постійно перебуваєте в тому місті, де відкриваєте офіс. А тепер уявіть, що вам потрібно організувати відкриття філії вашої компанії в іншому регіоні або країні. Часу на це піде вдвічі, якщо не втричі більше.

На початковому етапі виртуальный офис в Киеве от компании Regus дозволить компанії вийти на новий ринок максимально швидко і з мінімальним ризиком. Заповнивши електронну заявку на сайті керуючої компанії, клієнт може за один день відкрити офіс в будь-якому місті. Через якийсь час деякі компанії приходять до традиційної оренди, а деякі продовжують працювати у віртуальному режимі.

Економія

Відкриття нового офісу завжди передбачає значні фінансові витрати. І справа не тільки у високих орендних ставках на нерухомість, а й у витратах на наймання кваліфікованого персоналу.

При цьому компанії, які працюють в режимі віртуального офісу, скорочують свої витрати на 70-80%. Справа в тому, що послуги з офісним обслуговуванням пропонуються в такому разі «пакетом». Немає необхідності наймати окремо секретаря, так як секретарське обслуговування (прийом ділової кореспонденції та дзвінків) вже включено в кінцеву вартість послуги. В оренді офісу на постійній основі так само немає особливого сенсу, якщо ви припускаєте користуватися ним два рази на місяць.

Імідж компанії

У послугу «віртуальний офіс» входить отримання престижної адреси. У великих містах світу є вулиці, які давно перетворилися на бренди. До них відносяться The Fifth Avenue в Нью-Йорку, New Bond Street в Лондоні, Невський проспект у Петербурзі, Єлисейські поля в Парижі та інші. Компанії зі світовим ім’ям дуже уважно підходять до питання розташування їх штаб-квартир і філій. І справа тут не стільки в транспортній доступності і зосередженості всієї ділової активності на цих вулицях, скільки в іміджевій складовій.

Престижні адреси, Зазначені на візитках і фірмових документах, стають найкращою рекламою для будь-якої компанії, так як доносять до ділових партнерів і клієнтів ключове повідомлення – про успішність бізнесу.

Реальний офіс для переговорів

Одним з відчутних переваг віртуального офісу є доступ, як би парадоксально це не звучало, до офісу реального. У цьому головна відмінність «віртуального офісу» в бізнес-центрах від однойменної послуги в call-центрах.

У будь-який момент можна скористатися повністю обладнаним офісом і переговорними кімнатами. Переговорні можна вибирати, виходячи з формату заходу. Якщо це презентація, знадобиться велика переговорна з проектором. Якщо клієнт планує давати приватні консультації, то йому більше підійде мала переговорна кімната.

Забронювати переговорну кімнату, як правило, можна через особистий електронний кабінет або, зв’язавшись з менеджером на ресепшн.

Переговори в бізнес-центрі з престижною адресою і не менш престижним видом з вікна – це ще одна поширена у світі бізнесу іміджева акція. Тепер її можна з легкістю провести, орендуючи віртуальний офіс.

Віртуальні офіси для різних компаній

У всіх компаній – різні стратегії, а, відповідно, і різні потреби. Комусь потрібен секретар, який приймає і переадресовує дзвінки, комусь важливіші престижна адреса і можливість проводити ділові зустрічі в реальному офісі.

Виходячи з цього, двом різним компаніям не потрібен однаковий пакет послуг, їм необхідне рішення специфічних завдань саме їх бізнесу. Фахівці керуючих компаній по-своєму відповідають на це. Деякі формують кілька пакетів по віртуальному офісному обслуговуванню, інші проявляють ще більшу гнучкість і надають широкий спектр додаткових послуг, щоб клієнти могли «добрати» необхідні їм опції.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами