ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Україна проїдає іноземні кредити

кредитиГеннадій Костюков вважає, що Україна просто проїдає кредити, отримані у інших держав та міжнародних фінансових інститутів.

Про це він заявив на першій в новому році апаратній нараді, пишуть Новини Краматорська.

На його думку, кредити повинні були витрачатися на модернізацію, а не на проїдання. «Ось МВФ не дав нам кредит. А вся справа в тому, що він на проїдання грошей не дає. А ми всі величезні гроші пустили не на модернізацію економіки, а на проїдання », – зазначив Геннадій Костюков.

Нагадаємо, що наприкінці минулого року Україна отримала 15 мільярдів доларів кредиту від Росії. При цьому, українська влада назвала головною перевагою цього кредиту на відміну від грошей МВФ «відсутність умов щодо використання цих грошей». Справа в тому, що Міжнародний валютний фонд був готовий дати більшу суму і з кращою процентною ставкою. Головною умовою отримання цього кредиту було урівноваження бюджету шляхом відмови від різних пільг, доведення тарифів до рівня економічно обгрунтованих і модернізація економіки.

У цих умовах українська влада віддали перевагу російським грошам, які можна спокійно витрачати на «підвищення соціальних стандартів», які були б простим підкупом виборців перед виборами 2015 року.

 При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами