ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Незалежна товарознавча експертиза

експертизаТоварознавча експертиза – це комплекс досліджень, метою якого є визначення якісних показників, виробничих недоліків, складу, безпеки, відповідності параметрів нормативам і ГОСТам, а також виявлення причин виникнення дефектів, грунтуючись на органолептичному методі (багато в чому фахівець орієнтується на свої органи чуття).  Експертиза товарознавча виявляє причини зниження якості продукції, а також свідомість чи випадковість цієї події по відношенню до виробника товару.  Об’єкти незалежної товарознавчої експертизи – це споживчі товари (вітчизняні та імпортні), обладнання, упаковка і сировина.

Найнеобхіднішою в даному напрямку є, безумовно, експертиза взуття та експертиза одягу, оскільки практично кожен стикається з проблемою придбання неякісної продукції навіть відомих брендів.

Незалежна товарознавча експертиза непродовольчих товарів включає в себе: експертизу меблів, експертизу одягу та взуття, експертизу товарів народного споживання.

В яких випадках потрібна товарознавча експертиза?

Вам слід провести незалежну товарознавчу експертизу в наступних випадках:

  • якщо необхідно виявити механізм появи дефекту;
  • якщо при покупці бракованої речі продавець відмовляється від обміну або повернення грошей;
  • якщо був куплений неякісний товар;
  • якщо необхідно визначити якість товару по зовнішніх дефектах і його вартість;
  • якщо необхідно визначити відповідність якості товару нормативам і ГОСТам.


При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами