ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Торгівля біжутерією: бізнес з «жіночим обличчям»

біжутеріяНезважаючи на те, що дами все активніше вторгаються в чоловічі види бізнесу і навпаки, такий товар, як біжутерія, продовжує залишатися жіночим. І саме жінки найчастіше відкривають магазини біжутерії, бізнес-план яких ми постараємося зараз розглянути.

Прибутковість і перспективність

На сьогоднішній день ринок біжутерії став доволі популярним. Психологічно зрозуміти це досить просто: жінкам завжди хочеться виглядати привабливіше. І якщо ділова дама складає бізнес-план магазину біжутерії, то краса буде на першому місці.

Красиві та оригінальні прикраси набагато дешевші, ніж ювелірні вироби. Як аксесуари до модного і молодіжного одягу вони завжди актуальні. За оцінками економістів, бізнес біжутерії продовжить зростання в найближчі роки. Основними споживачами товару стають дівчата віком від 16 до 25 років.

Відповідно, і як бізнес-торгівля біжутерією привертає більше ділових леді. Адже для розвитку цього напрямку необхідно не тільки знати, а й відчувати модні напрями. А дами в цьому розбираються набагато краще. Однак чуття і смак не звільняють від необхідності скласти бізнес-план магазину біжутерії.

Придбання товару

Наступним етапом після реєстрації як підприємця є питання придбання товару. Це не така проста задача. Знайти великого оптовика непросто, поки немає достатніх оборотів. А на великий оборот не вийти, поки немає хороших цін.

Хоча націнка по цій групі товарів може бути досить великою – від 100% і вище, необхідно підтримувати широкий асортимент. І неминуче з’являються «товарні залишки», тобто неходові вироби, які «зависають». Так що середня прибутковість не така вже велика.

Тому не варто вносити в бізнес-план біжутерії занадто оптимістичні цифри за прибутковістю. Ціновий діапазон товару краще тримати в рамках 100-200 гривень.

Магазин або відділ

Для відкриття магазину потрібно оформляти відповідні документи. Однак для початку торгівлі досить невеликого відділу. Що стосується магазину, то оптимальна торгова площа повинна складати 20-25 кв.м.

При цьому для відкриття необхідно мати договори: оренди (власності), про вивезення сміття, на санітарну обробку, дозволу пожежної охорони і т.д. Також у всіх працівників повинні бути санітарні книжки.

Що стосується продавців, то необхідно вибирати їх з тієї ж категорії, що і покупниці, тобто привабливих дівчат 18-25 років, які цікавляться сучасною модою. Торговельне приміщення також краще оформляти в яскравій манері, щоб воно приваблювало, вражало і виділялося.

Звичайно ж, на початковому етапі можливі невдачі. Як і будь-який інший бізнес, торгівля біжутерією вимагає спеціальних навичок, яких не освоюють у школі. Так що краще отримати їх на тренінгових курсах по бізнесу, ніж набивати шишки і плакати в подушку, зіткнувшись зі стандартними в будь-якій справі проблемами. Гроші і час, витрачені на навчання, повернуться багаторазово збільшеним прибутком.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами