ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як заробити в Інтернеті на статтях?

робота в інтернетіЗаробити написанням статей можна двома способами:

  • Зареєструватися на форумі (тематичному) і рекламувати свої послуги з написання статей

Плюс – Ви отримуєте оплату безпосередньо без комісій;

Мінус – шахраїв в мережі менше не стає, тому Вас можуть легко обдурити, не заплативши Вам за роботу. Але так можна починати працювати з уже перевіреним замовником після накопичення досвіду.

  • Зареєструватися на біржі статей і писати під замовлення на необхідні тематики та обсяги

Плюс – Вам гарантується чесність і гарантія оплати (якщо текст підходить замовнику), оскільки всі дії проводяться через інтерфейс біржі, в тому числі оплата і переказ грошей.

Мінус – з кожного замовлення стягується комісія (зазвичай 10%), як оплата всіх зручностей роботи на біржі. Отже, якщо Ви тільки починаєте придивлятися на новый заработок в интернете на статтях, то зареєструйтеся на біржі. До того ж, працюючи на біржі, Ви отримаєте неоціненний навик писати певний обсяг тексту за обмежений час, що навчить Вас працювати продуктивно і без ліні. Способи заробітку на біржі статей:

  • Написання текстів під замовлення

Плюс в тому, що можна вибрати замовлення на знайому тематику або більш легкий вид роботи (рерайт, наприклад).

Мінус – замовлення доводиться чекати і «ловити».

  • Продаж власних статей

Плюс в тому, що писати можна про що завгодно, від новорічних привітань до філософських міркувань. Мінус – не факт, що Ваші статті швидко куплять, а деякі не куплять ніколи. А ось надалі, набравшись досвіду на замовних статтях, можна починати продаж і в магазині.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами