ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: міні-завод з виробництва цегли з глини

міні-завод з виробництва цегли з глиниБагато підприємців, яким потрібно вибрати нішу для заняття бізнесом, можуть звернути увагу на будівельний ринок, що саме по собі є правильним рішенням. Навіть у період кризи ринок будматеріалів свого розвитку не припиняє.

Міні завод з виробництва цегли – найоптимальніше рішення, щоб почати свою справу. Цегла – один з найпопулярніших будівельних матеріалів. Його широко застосовують при будівництві будинків, будівель, камінів та огорож. Цегла є штучним каменем, який складається з мінеральних матеріалів і має правильну форму. Розрізняють силікатну цеглу та цеглу обпалену глиняну.

Щоб відкрити міні завод з виробництва цегли, слід обзавестися дробаркою, скіповими підйомниками, пересувною компресорною установкою, прийомними та витратними бункерами, живильником-дозатором, стрічковим і гвинтовим конвеєром, дозатором цементу, установкою формувань, бетономішалкою.

Не слід забувати про придбання шахтних і шлакових відвалів, відходів цементної, металургійної, гірничорудної та асбестної промисловості, а також на производство конвейеров в Украине. З цієї причини бажано займатися виробництвом цегли в тих районах, де знаходиться сировина. Приміщення для зберігання продукції розміщення обладнання повинне бути не меншим за 30 на 18 м, з висотою стель не менше шести метрів. Вибір технології виробництва є важливим при відкритті даного бізнесу.

Гіперпресування вважається найбільш доступною технологією виробництва цегли. У матеріалі, виготовленому таким способом хороші якісні характеристики. Міцність і морозостійкість цегли, виготовленої таким чином, у багато разів перевищує характеристики традиційної цегли. Метод випалу також годиться для виробництва цегли. Цей спосіб виготовлення цегли має досить стару історію. До того ж, він найдешевший. Яким способом скористатися – вирішувати вам, все залежить від ваших фінансових можливостей.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами