ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як орендувати квартиру на короткий термін?

подобова оренда квартирЯкщо вам з якоїсь причини необхідно на кілька днів відвідати чуже місто, а в готелі зупинятися не хочеться, варто розглянути варіант оренди квартири подобово.

Таку послугу надають найчастіше власники одно-, двокімнатних квартир. Вибір саме такого виду житла у відрядженні буде виправданий у тому випадку, якщо укладається офіційний договір оренди. Тобто при поверненні в рідне місто ви зможете відзвітувати в бухгалтерії на вашій роботі за ті кошти, які були виділені на поїздку.

Крім того саме укладення договору допоможе вам уникнути несподіваної відмови у здачі вам в оренду житла без пояснення причин з боку власників квартири.

У знятої на кілька днів квартирі вам будуть надані умови проживання, відповідні тим, які ви отримали б в номері готелю. Однак вартість проживання буде як мінімум на третину менше. Варто відмітити, що квартири подобово у Львові на сайті Vlasne.ua коштують дешевше, ніж, оренда квартир подобово в Києві. В тому випадку, якщо ви підберете підходящий варіант, ви проведете час у відрядженні з максимумом комфорту.

Пошуком такого місця проживання можна займатися самостійно, вивчивши оголошення в місцевих газетах та в інтернеті. Але в даному випадку ви можете витратити багато часу, а відповідний варіант так і не знайти.

При оренді квартири подобово без укладання договору можна потрапити на шахраїв. Такі люди самі орендують квартиру на тривалий термін, потім дають оголошення про здачу квартири, а потім беруть оплату вперед відразу у кількох людей. Довести, що ви заплатили за оренду квартири без документального підтвердження буде практично не можливо.

Для того щоб зберегти свої гроші і нерви, а також не витрачати надто багато часу на пошук житла, яке задовольняє всім вашим побажанням, краще довірити підбір відповідної вам квартири агенству нерухомості. Якщо фірма не зможе знайти для вас підходящої квартири, ви не втратите гроші в тому випадку, коли в укладеному з нею договорі буде обговорена виплата неустойки у випадку ненадання відповідної послуги.

Якщо ви постійно приїжджаєте у відрядження в певне місто, краще всього домовлятися про оренду квартири на короткий термін з тими людьми, у яких ви вже проживали. Це допоможе уникнути всіх неприємностей, які можуть виникнути при пошуку даного житла.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами