ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес по аварійному відкриванню замків

замокЯкщо у вас зламався ключ або замок, існують компанії, які готові за гроші відкрити двері. Це аварійно-сервісні служби по відкриванню замків без пошкодження. Сьогодні такий бізнес може бути вигідним.

Схема роботи

Професійні “зломщики замків” працюють за такою схемою: на телефон колл-центру надходить тривожний дзвінок. Потім в оперативному порядку фахівець з відкривання замків без пошкодження – виїжджає на місце аварії. З’ясовує причину, складність поломки і відкриває двері.

Де вчать “зламувати”?

Подібних курсів в Україні майже немає. Фахівці стверджують, якщо є велике бажання навчитися цій справі, то слід шукати фахівців в технікумах або у власників майстерень. І вартість навчання не з дешевих. Понад 500 доларів. Здобувають спеціальність також і за кордоном. Але така освіта буде вдвічі дорожчою. Тривалість курсу –  один місяць.

Для початку треба понад 40 тисяч доларів

Для розвитку власного бізнесу необхідно більше 40 тисяч доларів капіталовкладень. Рентабельність на рівні 20%.

Гроші йдуть на оренду приміщення – близько тисячі доларів на місяць. Офіс варто знімати в спальних районах, ближче до метро. Закупівля обладнання для відкриття дверей – від тисячі доларів. Вартість залежить від фірми-виробника і призначення інструменту. Окрема стаття витрат – зарплата, мінімум, двом співробітникам.

Бізнес на аварійній службі слід розвивати в комплексі з іншими послугами, рекомендують гравці ринку. Установка і заміна замків в квартирах і автомобілях, сейфах і дверях.

За рахунок такого підходу підприємець захищає себе від зміни попиту на послуги.

Окупиться справа через кілька років. Для відкриття бізнесу сьогодні ліцензії не потрібно. Але слід мати сертифікат на обладнання як гарантію легальності роботи. Фахівці застерігають – на ринку безліч шахраїв. Зараз якраз запроваджується ліцензування. Для того, щоб відсікти людей, які замки відкривають непрофесійно.

Скільки коштує замок?

Захищеність вхідних дверей на 60% залежить від якості замка. При виборі пристрою треба враховувати кілька моментів. Якщо людина купує замок на нові двері, в такому випадку легше вибрати замок. Якщо двері були зломані, то треба підбирати такий пристрій, який закриє пошкоджені ділянки.

Найбільш поширені такі види механічних замків:

  • Сувальдні (сейфові);
  • Циліндрові (штифтові);
  • Дискові;
  • Система “Майстер-ключ”.

Підбираючи замок, слід дотримуватися наступних правил. На нові двері і для кращого захисту слід встановлювати як мінімум два захисні пристрої різних типів (наприклад, сувальдний і циліндровий). Один з них виконує функцію силового. Його використовують в нічний час або при тривалій відсутності господарів.

Вартість таких виробів становить від 100 до 2 тисяч гривень, в цьому випадку діє правило: чим вища ціна, тим надійніший та якісніший замок. Але і тут слід звертати увагу на виробника.

Пропонують італійські замки. Серцевина Ізраїль. Броненакладки теж Ізраїль. Саме ці країни є кращими у виробництві замків.

Найголовніше щоб замок мав перекодувувальний механізм. У разі втрати ключа, є спеціальний спецключ, який перекодовує систему замка під нові ключі, старий ключ при цьому стирається з цього замку і перекладається на нові ключі.

Також необхідно усвідомити: витрати на покупку і установку надійних замків будуть марні до тих пір, поки не придбаєте якісні двері з міцного матеріалу.

Вартість послуг аварійно-сервісних служб – 300 гривень. Все залежить від складності ситуації і виду замку. В Україні открыванием дверей Одесса професійно займається компанія “Мастер Ключ”. Варто пам’ятати: відкривати двері, відповідно до законодавства, можна лише з дозволу господаря житлової площі або авто, після пред’явлення ним документів на право власності, або у присутності дільничного. Юристи взагалі рекомендують до аварійного відмикання замка залучати понятих.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами