ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес на виготовленні виробів з гіпсу

гіпсЧого можна досягти, використовуючи гіпсові скульптури або ліпнину?  З їх допомогою створюється неповторна гармонія і затишок, велич і краса, будь-яке приміщення стане унікальним, а будівля оригінальною.  Крім цього, їх можна застосовувати для приховування недоліків після невдалого ремонту.

Гіпс надихне будь-кого на розвиток творчості і досягнення успіхів у всьому.  Популярність гіпсових скульптур не знижується і в даний час, великої різноманітності подібних товарів на ринку не спостерігається.  Дуже багато традиційних садових гномиків, чесно кажучи, вже порядком набридли всім.

І це дивно, адже сама технологія виконання гіпсових скульптур проста і недорога.  Будь-яка людина, яка має бажання, озброївшись невеликою кількістю знань з цієї області, фантазією може сміливо приступати до виготовлення подібних фігур на замовлення, враховуючи вимоги своїх замовників.

Отримані фігури зазвичай використовують у багатьох областях: в оздобленні будинку і доданні інтер’єру і екстер’єру незвичайності і оригінальності.  Серед предметів, зроблених з гіпсу руками людини, можна назвати пам’ятні погруддя, копії творів мистецтва (скульптурного, звичайно), барельєфи, скарбнички і просто сувеніри, красиві вироби.

Абсолютно з будь-якого предмета можна зняти форму, яка прослужить багато років.  Це, можливо, буде колона, ліпнина, бюст або камін, а може й інший предмет, який прийде в голову замовнику з фантазією.

Існують компанії, які спеціалізуються на виготовленні форм для лиття.  Зробити подібну форму можна і самостійно, для чого знадобиться оригінал або що-небудь на нього схоже.  За цим рекомендується звернутися до художників студентам, які за невелику суму погодяться виготовити потрібну річ.

Далі готовий оригінал поміщають в герметичну коробку і туди заливають спеціальну полімерну речовину (наприклад, силікон).  Ця речовина застигає, куб з формою дістається, розрізається навпіл.  У цю форму заливають гіпс, чекають півгодини.  Форма готова, причому нею можна користуватися ще безліч разів, а кожна копія, знята з неї, буде приносити дохід.

Готову гіпсову скульптуру прикрашають (грунтують, декорують, декупажать і взагалі застосовують будь-які художні принципи і техніки).

Такі скульптури, де застосована фантазія і трохи старань, будуть користуватися шаленим попитом, на них можна заробити капітал, якщо підійти до цього бізнесу з усією серйозністю і використовувати всі можливості.

Ще один приємний в цій справі момент – це отримання задоволення від процесу створення оригінальних скульптур.  Адже це справді цікаве заняття, захопливе і розвиваюче творчі здібності.  Хоббі завжди може перерости в бізнес, який приносить пристойний дохід!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами