ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Приватна медична клініка – затребуваний малий бізнес

Приватна медична клінікаПриватна медична клініка – ідея для бізнесу, яка вимагає великих грошових вкладень. Так що бізнес з нуля зможе почати не кожен. Однак для втілення цієї бізнес ідеї зовсім не обов’язково мати вищу медичну освіту, адже ви виступаєте в якості засновника. Лікарі займаються тільки лікуванням пацієнтів, тоді як ви забезпечуєте вирішення адміністративних проблем.

Так як заробити, організовуючи приватну медичну клініку? Приступаючи до організації бізнесу, необхідно орендувати приміщення, розмір якого залежатиме від спрямованості клініки. Наприклад, якщо ви плануєте відкрити свою справу – приватну медичну клініку з надання тільки стоматологічних послуг, то достатньо буде і 30 кв. м. А якщо планується клініка з надання широкого спектру послуг необхідно буде приміщення з декількома кабінетами для прийому пацієнтів, лабораторії, рентгена і ординаторській. Приміщення повинно відповідати всім пожежним і санітарним вимогам.

Обов’язковою складовою гарного бізнес плану з організації малого бізнесу в сфері медицини є закупівля обладнання, яке має бути нове, так як від цього залежатиме якість надаваних послуг.

Далі займіться підбором персоналу для того, щоб втілити в життя вашу ідею бізнесу. Обов’язковою умовою для відбору лікарського персоналу повинні бути наявність диплома про закінчення вищого медичного закладу та досвід роботи не менше 3 років. З усіма працівниками полягає типовий договір.

Коли приміщення, обладнання та персонал будуть підібрані, необхідно буде оформити відповідні ліцензії на кожен вид діяльності приватної медичної клініки. Крім того, краще мати ще й сертифікат, що визначає категорію клініки. Ідея бізнесу з організації приватної клініки не може бути реалізована в Інтернеті, однак за допомогою всілякої мережі, можна забезпечити гарну рекламу вашого закладу.

Таким чином, щоб почати свій бізнес, вам необхідні вкладення в 30-50 тисяч доларів (оренда та поточний ремонт приміщення, ліцензування, закупівля інструментів та обладнання, зарплата співробітникам). Вартість обладнання складає близько 100 тисяч доларів. Якщо середня відвідуваність становитиме 50 пацієнтів на день, то через місяць дохід клініки буде дорівнювати приблизно 2 млн. рублів. Так що, ідея малого бізнесу з організації приватної медичної клініки виглядає цілком привабливою.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами