ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Жіночий бізнес з продажу біжутерії

біжутеріяВідкриття такого магазину дозволить поєднати разом підприємницьку і творчу діяльність, хоча на перший погляд поєднання цих понять таке здається неможливим.

Магазин біжутерії зможе стати вашою міні-виставкою, яка заодно приносить непоганий прибуток.  Площа магазину повинна бути не менше 5 кв.м.  Так само вам знадобляться спеціальні пристосування – особливі модулі для розвішування біжутерії.  Вибрати відповідне місце для майбутнього магазину можна в торговому центрі, розташованому, наприклад, на околиці міста.  Щоб відкрити такий магазин, у вас повинен бути талант і захоплення малюванням.  Суттю даного бізнесу є процес закупівлі асортименту біжутерії.  Перед відкриттям магазин повинен бути повністю укомплектований біжутерією.  Щоб придбати необхідну кількість біжутерії, потрібно знайти фірми, які виробляють і поширюють прикраси.  Далі виберіть колекцію прикрас, наданих в каталогах вибраної фірми, і придбайте її, відразу або дочекавшись знижок.

Вибирайте прикраси тільки високого класу, де видно стиль і смак.  Якщо у вашому магазині буде така біжутерія, у вас обов’язково її розкуплять, тому що на красиві і якісні речі завжди є попит в будь-який час року. Для того, щоб були хороші торги в магазині необхідна якісна бижутерия купить оптом яку можна на сайті avivabutik.com.ua.

Але навіщо потрібне вміння малювати?  По-перше, щоб відрізнити естетично цінну біжутерію від позбавленої смаку підробки.  Звичайний смак недосвідченої в таких справах людини може підвести.

Так само згодиться навик малювання, щоб магазин мав своє неповторне обличчя.  Куплена готова біжутерія у різних компаній – це сирий продукт, його відразу на прилавок не варто виставляти.

Потрібно гарненько постаратися, щоб магазин відрізнявся від інших подібних, щоб у ньому були тільки рідкісні, унікальні речі.  Можна створити для цього свою власну колекцію, яка складається лише з ексклюзивних прикрас.  Ви можете творити свої шедеври самі або доробляти до стану «цукерочки» придбану колекцію.  Але щоб зуміти доробити або створити колекцію, необхідне око художника.  Тоді ви зможете виявити дрібні недоліки і відсутні елементи для додання цілісності і гармонії всієї колекції.  Тому вміти малювати так важливо для бізнесу з продажу прикрас.

Якщо ви все зробите правильно – правильно підберете прикраси, грамотно оформите вітрину і розкладену на ній біжутерію, додасте родзинку магазину у вигляді колекції прикрас ручної роботи – тоді ваш дохід значно збільшиться, і ви зможете вийти в нуль приблизно через 1.5 року.

На даний момент в магазинах біжутерії продають супутні товари, тобто різні парасольки, ремені, гаманці, хустки і палантини, рукавички і т.д. Хороший інтернет-магазин ще більше збільшить прибуток. Не хвилюйтеся щодо малої площі магазину.  Для того, щоб розмістити близько 2000 одиниць товару, такої площі цілком вистачить.

У місяць об’єм продажів середнього магазину прикрас може становити 3000 $.  Якщо відняти з цієї суми витрати по магазину, то чистий дохід дорівнює 1500 $.  Бізнес з продажу біжутерії є сезонним.  Націнка в 300% на дані товари вважається звичайною.  Сезонними місяцями для біжутерії є грудень, лютий, березень – тобто тоді, де найбільше свят.

Деяким особливо щасливим бізнесменам пощастило вийти в нуль саме за такий період, з грудня по березень.  Але таке трапляється дуже рідко.

Створення бізнесу з продажу біжутерії не є суто жіночим, але, безумовно, жінки більше розуміються в прикрасах.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами