ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Скільки коштує зіграти весілля в Україні?

весілляВиявляється, 10 тисяч доларів за Київським мірками.  Кожен етап майбутнього заходу має два альтернативних варіанти – розкішний і бюджетний.

Наприклад, урочиста церемонія в РАЦСі коштує 250-300 гривень, звичайний розпис – всього шість гривень, на виїзді – під дві тисячі гривень, а в церкві – 500 гривень.

Як завжди, найдорожче обходиться ресторан.  У столиці розцінки в середньому – від 450 гривень з людини, а от у кафе «під ресторан» – від 200 гривень.  І це – без спиртного.  Яке потрібно замовляти окремо, якщо власники закладу не дозволяють принести своє.  Це стосується і вартості весільного торта.  Кілограм – від 250 гривень.

Друге за дорогостоімості – послуги тамади.  Це – 3-4 тисячі гривень залежно від популярності.  Плюс до цього можуть бути запропоновані музиканти, виступи шоу-балетів.  Але все це оплачується понад гонорару ведучого.

Мало які весілля проходять без відео-та фотооператорів.  І якщо від послуги першого останнім часом пішла мода відмовлятися (значні моменти можуть зняти і свої), то другий – обов’язковий.  Фотограф повинен бути не любителем, а саме весільним профі.  Таких у Києві можна «зняти» за 700-900 доларів (день зйомки + знімки), а в інших регіонах – і дешевше (до 500 доларів).

Найбільш популярними у наречених вважаються серпень і вересень.  Однак і вартість вищезазначених послуг в ці місяці може зрости в половину від початкових розцінок.

Наступний крок – покупка плаття для нареченої і костюма для жениха.  Тут кожен вибирає під свою статтю витрат – від 600 гривень оренди до ексклюзиву в кілька тисяч доларів.  Це ж стосується і оренди автомобілів.  Раритетний для молодят обійдеться приблизно у півтисячі гривень на годину, а мікроавтобус для гостей -150-200 за цей же проміжок часу.  Букет нареченої теж – не з дешевих.  У Києві організатори весіль називають середню суму в 400 гривень.

Що стосується самоокупності таких заходів, то експерти стверджують, що бюджетні (до 40-50 тисяч гривень) мають показники в 80-90%, а розкішні (до 20 тисяч доларів) – всього лише на 50-70%.  Зазвичай вартість подарунка коливається в межах 50-100 доларів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами