ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як заробити на фондовому ринку?

інвестиційні фонди та компаніїУ наш час інтернет і комп’ютеризація дають багато можливостей пристойно заробляти, при цьому не докладаючи великих фізичних зусиль.  Зараз багато людей заробляють в інтернеті, і способів, які дозволяють забезпечити своє життя дуже багато.  Кожен вибирає собі той, який йому до душі.

Одним з поширених видів заробітку є торгівля цінними паперами на фондових ринках.  Але, для того щоб заробіток був високим і стабільним необхідно запастися терпінням і чималими знаннями.  Але все ж гра на фондовому ринку доступна всім, незалежно від того, якими грошовими коштами володіє людина.  Починати можна з будь-якої суми, головне щоб її було достатньо для покупки найдешевших акцій.  Але професійні брокери заздалегідь обмежують мінімальну суму для відкриття торгового рахунку.

Розрахувати з якою сумою можна увійти в ринок – не складно.  Для початку потрібно порахувати суму непрямих витрат.  Вони включають в себе плату за підключення до мережі інтернет (адже без цього неможливо працювати!), Відрахування брокеру за користування його системою (в основному така плата відсутня, але навіть якщо вона є, то невелика).

Також необхідно отримувати інформацію про поведінку ринку, економічну інформацію (часто її надають брокери, але бувають моменти, коли потрібна підписка на платну розсилку інформаційних даних зі спеціальних сервісів).  Всього ця сума може скласти від 35 $ до 5500 $.  Все залежить від джерел.

Але для того щоб покрити всі перераховані вище витрати розмір стартового капіталу не повинен бути меншим за 400 $, в іншому випадку необхідно забезпечити безкоштовний доступ в інтернет і відмовитися від підписки.

Крім непрямих витрат існують прямі витрати, такі як: біржові комісії, брокерські комісії, депозитарні (за зміну залишку по рахунку).  Як ми бачимо це не так вже й дешево.

Із сумою трохи визначилися.  Але грошей не достатньо для того, щоб успішно грати на фондовому ринку.  Потрібно ще подбати про те, щоб знайти надійного брокера.  Це важливий аспект в цій справі.  Від нього залежить, наскільки добре буде проходити торгівля на ринку.  Також потрібно інвестувати кошти в ті акції, які точно принесуть прибуток.  Якщо несерйозно поставитися до цього, то гроші дуже легко втратити, про що свідчать 90% випадків входу в ринок несерйозних і недосвідчених трейдерів.

Заробляти можна кількома способами: довгостроковим інвестуванням або трейдингом.  Довгострокові вкладення передбачають купівлю акцій якої-небудь компанії з метою отримання частки її прибутку і збільшення капіталізації компанії.  Такі угоди приносять гарний прибуток, але за досить тривалий період часу.  А адже не кожен готовий чекати.  Плюс такого способу в тому, що існує мінімальний ризик втрати капіталу.

Трейдинг (або як його ще називають «спекулювання») передбачає вхід в ринок на початку торгового дня і закриття котирувань наприкінці.  Отримання прибутку відбувається шляхом відкриття і закриття торговельних лотів протягом дня і вилучення коштів при позитивній ціні.  Рівень прибутку іноді досягає 1000%, але і ризик відповідний.  Саме при спекуляції йдуть втрати 90% капіталів, про які йшлося вище.  Цей спосіб заробітку для тих, хто любить і не боїться ризикувати.

У кожному способі є люди, які домоглися величезних успіхів, тому судити про прибутковість або чи не прибутковості можна тільки після того, як самостійно їх протестуєш.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами