ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: відкриваємо автосалон

відкриття автосалонуВарто підкреслити, що відкриття автосалону – справа не з легких.  Щоб організувати автосалон вам буде потрібно знайти місце, де він буде розміщуватися, і вибрати марку автомобілів, яку ви будете продавати, наприклад автомобіль nissan teana  характеристики якого задовольнять широке коло потенційних покупців…

Підбирати місце для майбутнього автосалону потрібно виходячи з людності та доступності. Самий ідеальний варіант – на трасі, де регулярно проїжджає безліч людей.

Якщо ви збираєтеся відкривати автосалон у великому місті, то його краще всього розмістити де-небудь в центрі, а от у невеликих містах автосалон можна розмістити в будь-якому місці.

Як тільки ви визначитеся з місцем розміщення автосалону, вам слід спроектувати його будівництво.

Постарайтеся зробити автосалон повнофункціональним, щоб у ньому продавалися не тільки машини, але і здійснювалося подальше гарантійне обслуговування.

Що стосується майданчика під виставку машин, то вона повинна бути порядку 650 кв.м.  Це потрібно для того, щоб клієнт зміг обійти машину з усіх боків і оглянути з різних ракурсів.  Автосервіс повинен бути площею не менше 200 кв.м.

Це дасть вам можливість обслужити, якомога більше придбаних машин і зберігати всілякі комплектуючі, наприклад, такі як запчастини до машин, тоновочний матеріал, магнітоли, захист та інше.

Якщо ви збираєтеся відкрити дилерський центр, то вам слід вивчити детально вимоги виробників до автосалонів.  Їх ви зможете знайти на офіційних сайтах виробників, а також вам слід особисто звернутися до дистриб’юторів.

Як правило, практично у всіх виробників вимоги до автосалонів однотипні: інтер’єр повинен бути виконаний у стилі виробника.  Вхід в салон теж повинен максимально близько відповідати стилю виробника продаваних машин.

Багато виробників машин мають каталоги, де можна подивитися список кольорів і матеріалів, які слід використовувати при обробці приміщення.

При організації автосалону ви повинні понести витрати на рекламні акції, транспортування машин.  Деякі виробники не доставляють машини до дилерів.  Зазвичай самі дилери забирають машини, а для цього потрібно мати в наявності необхідний транспортний засіб.

Не забудьте перед відкриттям автосалону детально проаналізувати ринок споживача.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами