ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українських виробників лякають товарами з Європи

товариСкептики лякають українських виробників конкурентами з Європи.  У разі підписання асоціації, мита скасують і ринок «завалять» закордонними продуктами. Більш дешевими.  Що роблять наші виробники, щоб не прогоріти?

На прилавках немає порожнього місця.  Але скоро українським товарам стане ще тісніше.  Їх можуть посунути продукти з Європи.  Якщо Україна підпише асоціацію, конкуренція стане жорсткішою.  Цього побоюються багато вітчизняних виробників.

Юрій Чорнобривець, директор Інституту споживчих експертиз:

– Існує стереотип, що тільки західна продукція може бути натуральною і хорошою, хоча насправді все, що тут стоїть, в тому числі і цей український продукт, він натуральний, хороший.  Має короткі терміни реалізації, що означає, що тут немає консервантів, нічого.  Абсолютно немає необхідності кидатися там і на якісь білоруські молочні товари, польські.

Щоб «змагатися» з європейськими продуктами, українським заводам доведеться впроваджувати, так звану, систему ХАССП.  Простими словами – це контроль якості «від поля до столу».  Деякі підприємства вже почали працювати за таким принципом.  Ось як це виглядає на молочному підприємстві.  На моніторах – хитра схема труб і датчиків, програма стежить за всіма етапами обробки молока.

Наталія Васильєва, технолог:

– Не один літр молока не поступає на виробництво, що не пройшовші жорсткий контроль Нашої лабораторії.  Якщо хоча б по одному крітерію молоко не підходить по показниках якості – партія бракується и молоко на завод не приймається.

Прийняте молоко перевіряють багато разів.  Тільки потім воно потрапляє в пляшки.

У цьому приміщенні строгий температурний режим.  Важливий кожен градус.  Але найголовніше молоко повинно бути натуральним.  Посилення контролю і конкуренції, на думку експертів, піде на користь всьому ринку молочних продуктів.  І європейців з їх товарами боятися не варто.

Олена Пітецкій, товарознавець супермаркету:

– Більшість українських покупців звикли до товарів нашого виробництва.  По-перше це дешевше, це ніби, надійніше і перевіреніше.

Втім, з новими стандартами, вистоять тільки ті виробники, хто втримає високу планку якості.

 

Если Вы желаете купить подушки Mediflex, то рекомендуем их приобрести в интернет-магазине “МатрасЦентр”.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами