ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес-ідея: організація приватного дитячого садка

дитячий садокДля того, щоб побудувати бізнес за допомогою приватного дитячого саду, необхідно подолати дуже багато бюрократичних перепон.

Для початку необхідно отримати ліцензію, а для того, щоб її вам видали, потрібно зареєструватися як юридична особа й отримати атестацію та державну акредитацію на програми освіти та виховання.

Потім необхідно знайти і обладнати приміщення, яке буде відповідати всім вимогам і нормам. Для цього можна орендувати приміщення у якого-небудь дитячого закладу, але це буде досить дорого, тому що крім оренди доведеться витратитися на закупівлю обладнання та ремонт. Також можна взяти в оренду заміський приватний будинок, але і в цьому випадку витрати будуть не маленькі. Тому багато подібних закладів працюють на напівлегальній основі.

Згідно з правилами на кожну дитину має виділятися як мінімум 6 квадратних метрів площі, не менше трьох приміщень, але на практиці кімнат потрібно набагато більше. Обов’язково необхідно врахувати висоту підвіконь і стель. Стіни бажано пофарбувати вологостійкою фарбою, організувати підігрів підлоги, підвести комунікації, встановити протипожежну сигналізацію.

Одним із важливих моментів у дитячому садку є концепція розвитку дитини. Незалежно від того, які у вас програми і методики, у розклад обов’язково повинні входити такі заходи як: відвідування музеїв, спортивні заняття, щоденні прогулянки та інше. Також у садку повинен бути лікар, який може знаходитися в садку щодня, або приходити на роботу декілька раз на тиждень.

На базі дитячого садка можна продавати, а також надавати додаткові послуги, наприклад, розвозити дітей по домівках.

Деякі садочки організовують агентство гувернерів і приватних нянь, така послуга теж може приносити додатковий дохід.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами