ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Скільки коштує проживання в Європі

нерухомість в ТуреччиніУмови оренди різні для кожної країни, чому не варто дивуватися. Якщо у Фінляндії можна зняти котедж для відпочинку на вихідні, то віллу у Франції можна орендувати тільки на термін від двох тижнів.

В Іспанії, або на острові Крит, можна знайти апартаменти на тиждень, а от у Туреччині це практично неможливо. Там ви зможете орендувати будинок лише на сезон, можна й на більше. Хоча, якщо все добре зважити, то це чудова можливість для молодих сімей з дітьми об’єднати кошти і по черзі відпочивати все літо. Таким же чином можна організувати оренду вілли у Болгарії.

Для того, щоб забезпечити оренду нерухомості за нижчою ціною, потурбуватися її пошуком слід на початку весни, тому що з настанням сезону ціни зростають, а пропозицій стає все менше.

Кардинально відрізняється нерухомість і за ціною оренди. Найбільш дешеве житло в багатоквартирному житловому фонді, найбільш дороге – розкішні вілли.
Найнижча місячна плата – при оренді квартири в Болгарії. Так, на Сонячному Березі можна орендувати однокімнатні апартаменти за $ 160, і така ціна є порівнянною з вартістю щодобової оренди квартир у період високого туристичного сезону. А ось на острові Крит квартиру площею 75 кв. м. можна орендувати за $ 354 на місяць. У Стамбулі середня ціна типової квартири варіюється від $ 500 до $ 700. В Антальї орендувати аналогічну нерухомість можна за $ 160-204, у Бодрумі – за $ 220-300.
У столиці Греції за оренду житла площею 65 кв. м. доведеться викласти вже $ 590 на місяць, а в Чехії місячна оренда квартири у 40 кв. м. коштує $ 726. Проживання в будинку (150 кв. м.) в околицях Афін у середньому обійдеться в $ 1,2 тис., а апартаменти від 250 кв. м. у Чехії здаються в оренду вже за $ 4060.
На Кіпрі оренда квартир площею 75 кв. м. залежить від популярності курорту. Так, у Лімасолі і Нікосії вона обійдеться у середньому в $ 672 і $ 560 відповідно, у Ларнаці це обійдеться в $ 433, а в Пафосі з вас візьмуть лише $ 312.
Дорожче – оренда житла в Іспанії. Так, у Барселоні квартиру в 70 кв. м. у середньому можна орендувати за $ 900, а в центрі Мадрида оренда подібних апартаментів буде коштувати близько $ 1,7 тис., і близько $ 800 на околицях.
Трохи нижче ціни в Португалії, де орендувати квартиру в Альгарве (85 кв. м.) можна за $ 437 на місяць, а невелику віллу (150 кв. м.) – за $ 656. У Лісабоні оренда нерухомості вдвічі дорожче: вілла – $ 1,5 тисячі, а квартира – $ 725.
Практично однакова оренда квартир у столицях Франції і Фінляндії – близько $ 1000. Орендувати житло в Марселі і Ніцці можна приблизно за $ 600 на місяць, у Бордо – від $ 400 до $ 633. Оренда котеджу у Фінляндії обійдеться від $ 450 до $ 2 тис. на тиждень, а на Французькій Рив’єрі – від $ 350 до $ 3750 на одного гостя.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами