ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бізнес ідея: магазин з продажу наручних годинників

годинникНаручний годинник – це прекрасний подарунок на будь-яке свято. До того ж він підкреслює статус і положення людини в суспільстві. Практично кожен чоловік і жінка носять наручний годинник. Якщо ви прекрасно розбираєтеся в моделях наручних годинників, то ви можете відкрити власний магазин з продажу наручних годинників. Якщо ви запропонуєте своїм покупцям ексклюзивні моделі наручних годинників, то ваш магазин буде популярним. Для початку вам потрібно налагодити зв’язки з постачальниками наручних годинників, і визначитися, які годинники будуть продаватися у вашому магазині. Бажано, щоб у вашому магазині були представлені годинники для людей з різним достатком: починаючи від простих моделей закінчуючи дорогими марками.

Що стосується постачальників, то їх можна знайти в Інтернеті. Зараз відкрилися безліч фірм, які спеціалізуються на оптовій торгівлі годинниками. Тому з пошуком постачальників у вас не повинно бути проблем. Перед тим, як укладати договір з постачальником обов’язково ознайомтеся з умовами поставки, розміром знижки і якістю товару. Якщо у вас немає початкового капіталу, то ви можете взяти кредит у банку. Багато банків зараз дають кредит на середній і малий бізнес за досить вигідними умовами. Якщо ви не маєте проблем в коштах, то можна сміливо закуповувати товар. Також вам буде потрібно отримати патент і ліцензію на роздрібну торгівлю.

Безумовно, вам буде потрібне приміщення, яке слід обладнати вітринами, де будуть представлені ваші годинники. Ідеальне місце розташування магазину наручних годинників – це відділи у великих торгових центрах. Що стосується штату магазину, то він повинен складатися із бухгалтера, директора, 2-х продавців і касира.

Отже, все необхідне виконано. Тепер потрібно зробити так, щоб про вас дізналися покупці. Зараз є безліч варіантів реклами бізнесу: радіо, телебачення, ЗМІ, Інтернет. Однак основний акцент все-таки слід зробити на Інтернеті. Для цього потрібно створити свій сайт, розмістити каталог ваших годинників, вказати контактні дані.

Бізнес на наручних годинниках – це практична і перспективна діяльність. При правильній розкрутці даний бізнес може принести вельми вражаючий результат. Найголовніше – це підійти до процесу творчо, врахувати підводні камені і рухатися до здійснення вашої мрії.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами