ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Великий бізнес ополчився на міністерство інфраструктури?

міністерство інфраструктуриДіяльність міністра інфраструктури Володимира Козака викликає все більше обурення бізнес-груп першого ешелону.

Про це пише у своєму блозі аналітик Павло Мамай. Блоґер розцінює недавнє інтерв’ю екс-віце-прем’єра Бориса Колесникова, в якій той звинуватив нинішнього міністра інфраструктури Володимира Козака у дискредитації електропоїздів «Хюндай», «як старт інформаційної кампанії скривджених Сім’єю олігархів».

«Новий міністр розвинув таку бурхливу діяльність по «віджиманню» бізнесу, що натяк Колесникова – поки лише перша ластівка. Зріє буря, яка зароджується у надрах бізнес-груп першого ешелону. Колесников відчуває підтримку, оскільки «кровників» Козака вже набирається критична маса», пише Мамай.

Разом із тим, на його думку, міністра чекає доля аж ніяк не відправленого у відставку Колесникова і він навіть не отримає статус політбіженця Данилишина, оскільки, «сьогодні здійснюються такі дії, які ніяк потім не вдасться підвести під статтю «політичне переслідування».

«Вже зараз Мінінфраструктури перетворено у головну злодійську «малину» державного масштабу, через пару років – архіви тріснуть від обсягів інформації про розкрадання держмайна у величезних масштабах», – зазначає блоґер.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами