ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В Україні створять групу з чотирьох банків

банкЗ офіційних джерел ТОВ «Клевер менеджмент», що надає послуги у сфері супроводження угод купівлі-продажу фінансово-кредитних установ, стало відомо, що власник чотирьох українських банків – Микола Лагун зважився на консолідацію їхніх активів.

Під об’єднання потраплять Дельта Банк (34,746 млод. грн.), Омега Банк (2,860 млрд. грн.), Астра Банк (1,852 млод. грн.) і Кредитпромбанк (11,025 млод. грн.). Так, крім Астра банку, що існує на базі Дельта банку, туди включать активи інших підконтрольних фінансових установ, оскільки продавати їх М. Лагун, за словами представників його прес-служби, на сьогодні не планує. Процес злиття має бути завершений до кінця поточного року.

Групу із чотирьох банків назвуть «Дельта». Планується, що вона стане однією з найбільших в Україні.

Нагадаємо, що станом активів саме Дельта Банк – найбільше із дітищ М. Лагуна, займає сьоме місце по країні. Кредитпромбанк опинився на 20 сходинці рейтингу, а Омега Банк і Астра Банк виявилися лише на 59 і 81 місцях відповідно.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами