ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Свято до нас приходить, або як організувати корпоратив

корпоративРобота роботою, а відпочивати теж потрібно. Деякі керівники і менеджери з персоналу забувають, що спільний час, проведений поза стінами офісу, відмінно згуртовує колектив. Коли люди знаходяться не на роботі, а в невимушеній обстановці за її межами, їм легше розкритися і знайти друзів за інтересами. Тому, організація святкових вечорів для співробітників, присвячених різним подіям, справа важлива й потрібна.

Так, підготовка корпоративного відпочинку у великій компанії – складне завдання для відділу персоналу. Потрібно підшукати місце для проведення свята, вибрати ведучих, подбати про подарунки, продумати програму заходу і меню. Одні компанії не знаходять на проведення корпоративу сил і часу, другі – матеріальних ресурсів, а третім – вдається регулярно щось святкувати.

Варіантів, як організувати урочистий захід для співробітників, існує декілька. По-перше, можна найняти спеціальних людей – аніматорів, які проводять свята під ключ, відповідно до ваших побажань. По-друге, цілком можна впоратися силами відділу персоналу. І, нарешті, по-третє, до організації корпоративу можна залучити і самих співробітників.

У першому випадку єдине обмеження масштабу вашого свята – матеріальні ресурси. Розмах заходу цілком залежить від того, скільки компанія готова платити за його організацію фахівцям. У другому – все залежить тільки від вашої фантазії, креативності та працьовитості. Коли ж за справу організації корпоративу готові взятися працівники – їм і «карти в руки». У цьому випадку ви повинні взяти на себе роль куратора, всю решту роботи вони виконають самі.

Зазвичай, багатьом людям дуже подобаються виїзди на природу. Якщо компанія в змозі організувати корпоратив на свіжому повітрі і зняти будиночки в якому-небудь надзвичайно красивому місці, це буде гідно оцінено переважною більшістю співробітників.

Але, і не виїжджаючи за межі міста, можна організувати свято на «ура!». Для цього рекомендуємо дотримуватися кількох порад.

1. Вибираючи приміщення для святкування корпоративного заходу у великій за чисельністю співробітників компанії, не економте на його розмірі. Навряд чи вашим колегам сподобається постійно стукатися лобами, беручи участь в іграх, конкурсах або танцях.

2. Продумуючи програму корпоративу, бажано зібрати сподівання від пропонованої програми, щоб, по можливості, врахувати інтереси більшості. Можна організувати анонімне голосування на користь підтримки того чи іншого зразкового сценарію свята.

3. Важливо підібрати подарунки або презенти, які відповідають формату заходу. Якщо йдеться про святкування 8 березня або 23 лютого, слід уникати банальних подарунків, типу букетів мімози або піни для гоління, але і без дорогих подарунків на цих заходах варто обійтися. Коли ж, наприклад, планується відзначити новий рік і підвести підсумки року, який закінчується, то на презентах для найкращих співробітників, навпаки, краще не економити. Потрібно, щоб у подарунках відбивалося ставлення компанії до цінних кадрів, і це не залишиться непоміченим.

4. У програмі свята урочисту частину необхідно розбавити неофіційною, щоб співробітники не занудьгували і не сприйняли корпоратив, як ще одні нудні збори з підведенням підсумків року.

Яким буде святковий захід – в стилі піратської вечірки або фрік-параду, вирішувати вам. Але, нехай обов’язково це буде весело, цікаво і захопливо для співробітників компанії.

Фантазії, креативу та успіхів в організації корпоративного свята!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами