ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Чи варто впроваджувати дисконтні системи у невеликих торгових точках?

дисконтні системиЯкщо у вас є невеликий магазин у торговому центрі, або ж де-небудь на ринку, чи є потреба у впровадженні у них дисконтної системи? Адже прийнято вважати, що пластикові картки покликані підтримувати імідж великої компанії.

Наявність дисконтних програм допомагає утримати постійних клієнтів і залучити нових, а якщо картка ще й накопичувальна, то може викликати ще й природний запал у клієнта, що збільшить кількість здійснених покупок у вашому магазині. Навіть невелика знижка може стати перевагою при виборі магазину для здійснення покупки. Тому наявність дисконтних програм буде вигідна як для торгових точок, так і для невеликих компаній, що надають послуги. Тим більше, що зараз не є великою проблемою недорого виготовити пластикові картки будь-якого дизайну, будь-якого типу і будь-якого розміру.

Крім того, пробна дисконтна програма не вимагає значних капіталовкладень. Для початку, можна просто замовити пластикові картки з індивідуальним номером невеликим тиражем і придумати нескладні умови, за яких клієнт може отримати знижку і дисконтну картку. Пізніше можна придбати спеціальне обладнання для зчитування інформації з карток і створити програму обліку клієнтів.

Цим шляхом давно пішли багато маленьких і великих компаній на Заході, активно освоюють цей шлях і вітчизняні підприємці.

Отже, в обмін на невеликі витрати ви отримаєте постійних клієнтів, які принесуть вам прибуток, і, звичайно ж, позитивні емоції від того, що все у вас виходить!При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами