ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Бухгалтерія і логістика: чи потрібні ці знання керівникові?

Бухгалтерія і логістикаПрактичний досвід показує, що найбільших успіхів у професії досягають ті з керівників, які не зі сторони спостерігають за процесами, що відбуваються в їх компаніях, а намагаються розібратися в роботі його основних механізмів. Звичайно ж, управлінцю не обов’язково знати всі тонкощі виробничого процесу, але у загальних рисах керівник повинен бути в курсі того, чим займаються його співробітники.

Бухгалтерія і логістика не є винятками з правил, адже саме ці галузі дозволяють зрозуміти, як ведеться господарська діяльність у компанії, і чи виконують покладені на них обов’язки менеджери середньої ланки.

Розібратися в тонкощах виробничого процесу допоможуть курси бухгалтерів для початківців. За допомогою цих занять початківці і професійні фахівці у галузі бухгалтерії та менеджменту отримають навички поводження з програмою 1С, спільно з викладачами розберуть всі питання, що виникають у процесі експлуатації цієї системи. У ході курсу навчання будуть розглянуті всі системи оподаткування, що застосовуються у великому, малому і середньому бізнесі (традиційна, спрощена).

Всім відомо, що для осягнення основ будь-якої професії необхідна практика. На таких курсах велика увага приділяється розбору різних нестандартних ситуацій, що виникають у процесі роботи бухгалтера. Також ретельно аналізується повсякденна бухгалтерська практика, опрацьовуються типові помилки, які досить часто зустрічаються на практиці.

Логістика являє собою процес доставки товарів і послуг від постачальників до споживачів, а також створює інфраструктуру, необхідну для успішного функціонування всієї системи.

Семінари та курси логістики допомагають розібратися в складській, виробничій та транспортній діяльності підприємства, у постачанні та управлінні товарними запасами та їх постачанням, а також у митному менеджменті. У ході семінарів використовується новітня інформаційна база, курси максимально наближені до основної професійної діяльності його слухачів.

Уроки логістики проводяться провідними фахівцями, відомими у своїй галузі. Таким чином, теоретичні заняття поєднуються з практичними, учасники семінарів обмінюються досвідом застосування своїх навичок. А керівники підприємств заводять знайомства в середовищі собі подібних, що дозволяє надалі розширити сферу діяльності підвідомчої компанії.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами