ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Як вибрати хорошого юриста?

Послуги адвокатаСпеціаліст даної професії може знадобитися не тільки бізнесмену чи фірмі, а й простій людині.  І він, як бізнесмен повинен підібрати гідного і досвідченого кандидата.

Хто потрібен?

У першу чергу, необхідно визначитися, яка область права вас саме цікавить.  Справа в тому, що юриспруденція охоплює практично всі сфери нашого життя, але фахівцем можна стати лише в одній.  Якщо вас переконують у тому, що зможуть швидко розібратися в будь-якій області права, не вірте.  З’ясувавши необхідну область, шукайте юриста з саме такою спеціалізацією.  Наприклад, є адвокати у кримінальних справах, є юристи, що працюють з фінансовим правом, оподаткуванням, реєстрацією підприємств. Якщо вам потрібен захист і представительство в суде, то звертайтесь в юридичну компанію “Право і справедливість”.

По-друге, вам слід вирішити, наскільки складною є ваша справа, по якій ви збираєтеся звернутися до юриста.  І якщо це стосується інтересів бізнесу або вашої родини, то не варто ризикувати і йти по першому ж оголошенню.  Краще знайти нормального юриста, витратити час і, можливо, зайві гроші, проте дані витрати вам точно повернуться.

Де шукати?

Найбільш оптимальний варіант – це юрист за рекомендацією.

У разі відсутності яких-небудь рекомендацій доведеться шукати хорошого юриста в бізнес-періодиці, довідниках, інтернеті.  Тим не менше, і в такому випадку ви можете при першій же розмові по телефону просити у юриста рекомендації його клієнтів.  Не нехтуйте даними дзвінками.

Перша зустріч

Коротко опишіть свою проблему.  Заздалегідь, на листочку тезисно запишіть, що необхідно буде розповісти юристу.  Також бажано скласти спеціальний перелік питань, які ви хочете йому задати.  Якщо є документи, які відносяться до вашої справи, краще принести їх із собою.  Бажано з них зробити копії, щоб у вас дані папери залишалися в разі потреби оригіналів для суду.

Заздалегідь обговоріть вартість послуг.  Юридичні послуги завжди коштують по-різному.  Вартість залежить і від досвідченості конкретного юриста, і від місця розташування його офісу.  Оплата буває відрядна і погодинна.  Крім того, не варто гнатися за дешевими тарифами.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами