ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Особливості вітчизняного автокредиту

автокредитСпільні зусилля автосалонів і банків призвели до того, що кожна людина може підібрати для себе доступну кредитну програму у відповідності зі своїми потребами, обставинами і можливостями. Більшість провідних автосалонів, наприклад официальный дилер «ВиДи Авеню» http://peugeot-vidi.com.ua/models/cars/508/, співпрацює з кількома банками. Існує декілька кредитних програм і видів страхування. Позичальник може вибрати те, що йому більше підходить.

Споживачі, намагаючись зекономити кошти, прагнуть отримати автокредит зі зниженим відсотком. Враховуючи це, автосалони і банки окрім стандартних умов пропонують програми з пільговими процентними ставками. У певних ситуаціях позичальник може розраховувати на безвідсотковий кредит.

На величину щомісячних платежів впливає не тільки сума кредиту та розмір процентної ставки, але й термін автокредитування. Чим він більший, тим нижчий розмір щомісячних платежів.

Існують програми кредитування, які пропонують умови мінімального початкового платежу, пакету документів та терміну оформлення.

Само собою зрозуміло, що банки воліють захистити себе від ризиків за допомогою підвищення вартості кредиту. Так, ставка автокредиту підвищується при оформленні експрес-кредиту готівкою, за відсутності початкового внеску, при збільшенні терміну кредитування. Попит на експрес-кредити все ж існує, стаючи особливо актуальним напередодні свят.

Важливо мати на увазі, що експрес-автокредит передбасає не тільки підвищені відсоткові ставки, але і щомісячну комісію. При збільшенні терміну такого кредиту розмір переплати буде дуже значним. До найдорожчих можна віднести також автокредити, які оформляються при мінімальному наборі документів.

Щомісячні платежі по кредиту не повинні перевищувати 40-50% від щомісячних доходів позичальника або сукупних доходів сім’ї.

Завдяки існуючим на сьогоднішній день процентними ставками на автокредит і видатках на страхування, придбана в кредит машина обходиться на третину дорожче автомобіля, купленого за свої гроші.

На закінчення хочеться підкреслити, що з безлічі програм автокредитування практично будь-який позичальник зможе вибрати ту, яка підходить йому за більшістю параметрів.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами