ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Названо найбільш затребувані сьогодні професії

персоналРинок праці постійно видозмінюється, якимись професіями ринок перевантажений, але вони не втрачають свою популярність і затребуваність. Якісь спеціальності, на жаль, стають малорейтинговими.

Незважаючи на те, що регіональні газети і інтернет рясніють оголошеннями типу – шукаю роботу в Севастополі без досвіду, – з кожним днем саме кваліфікований досвідчений персонал стає все більш цінним.

На поточний 2013 серед найбільш затребуваних професій можна виділити: IT фахівців (програмісти, web дизайнери, менеджери по роботі з соціальними мережами, системні адміністратори), вони користуються незрівнянним попитом, а крім того їхня робота є добре оплачуваною.

Друге місце займають нанотехнологи: професія серйозно націлена на майбутнє, і з розвитком наукових галузей буде набирати все більшої популярності.

Третє почесне місце займають менеджери: неможливо уявити фірму, без якісного відділу менеджменту. Особливою популярністю користуються досвідчені менеджери з продажу і закупівель. Галузь стрімко розвивається і вимагає нових кадрів

За підсумками досліджень можна виділити і інші професії які користуються попитом на ринку. Такі як: будівельники, кваліфіковані дизайнери, інженери та архітектори, перекладачі й лінгвісти, лікарі (різних кваліфікацій і напрямків для роботи в недержавних приватних клініках), а також особисті водії, фотографи відеооператори, журналісти та психотерапевти.

Не залежно від того чи ви маєте професію, чи хочете освоїти нову для себе галузь або тільки вибираєте ким стати на професійній ниві, крім особистого інтересу і бажання вивчити щось конкретне, немаловажливою є інформація і про рейтинг обраної спеціальності на ринку праці.

Щоб стати затребуваним фахівцем завтра, потрібно розуміти що буде затребуваним через місяць і утримає свої позиції на роки.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами