ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Українські будівельні підприємства скорочують обсяги робіт

будівельні роботи

Всі підприємства будівельної галузі, що функціонують на території України, в період з січня по серпень місяць нинішнього 2013 р., в порівнянні з аналогічними показниками минулого 2012 р., провели скорочення будівельних обсягів на рівні не набагато більше 15 відсотків. Тим самим вони зафіксувалися на позначці в 33.89 мільярдів гривень.

Дані Держстату показали, що у вказаний період у порівнянні з торішніми показниками 2012 року всі без винятку підприємства будівельної галузі провели скорочення обсягу робіт по спорудженню будівель до 15.99 мільярдів гривень, що відповідає показнику в 9.6 відсотків.

Аналітики звертають увагу на збільшення обсягів робіт по спорудженню житлових будинків більш ніж на 6.5 відсотків, що в гривневому еквіваленті становить трохи більше 6 мільярдів гривень.  Нежитлових будівель стали менше будувати більш ніж на 17 відсотків – скорочення склало до позначки в 9.9 мільярдів гривень.

Представники Держстату відзначили і те, що загальний обсяг по спорудженню об’єктів житлової нерухомості фактично продовжує збільшуватися на тлі сокращающегося обсягу всього іншого будівництва.  Зафіксовано і скорочення обсягу робіт по зведенню інженерних споруд більш ніж на 19.5 відсотків, до фактичної позначки в 17.8 мільярдів гривень.  На роботи пов’язані з реконструкцією і технічним переозброєнням у звітний період припало більше 80 відсотків від всього проведеного обсягу роботи.

На капітальний ремонт припало  лише 10.5 відсотків усіх будівельних заходів.  Протягом останніх двох років в Україні відзначається стрімко скорочення будівельних обсягів.

Скорочення обсягів спостерігається не дивлячись на те, що купувалося будівельне риштування на altura.com.ua для полегшення ведення будівельних робіт.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами