ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon В якій валюті краще зберігати гроші?

грошіДля того, щоб зрозуміти сьогодні стан Америки перед дефолтом, необхідно подивитися фільм «Міцний горішок» (всі серії). Державні службовці не вийшли на роботу, США може не підтвердити свій державний борг, долар обвалиться, світова економіка постраждає! Апокаліпсис призначений на 17 жовтня – останній день для підписання бюджету… Кульмінація. Паніка наростає. І в останні три дні в Америці все підписується! Міцний горішок-44 – Барак Обама – героїчно підписує бюджет. Світ врятований від злісних республіканців. Всі щасливі.

Курс долара має становити 12 грн. за долар, і те, що цього курсу немає сьогодні – «заслуга» Нацбанку, який штучно стримує падіння національної валюти. Економікою нинішній курс не підтверджується.

За рахунок чого Нацбанк і уряд в останні п’ять років тримають долар? За рахунок нас, за рахунок держави. Золотовалютні резерви скоротилися на 16 млрд. доларів.

Чому вони це роблять? Тому що їм особисто це вигідно. Виборцю йде звіт про те, що у нас стабільна національна валюта, своїм банкам виділяються долари під конвертацію, а банки конвертують долари за ринковим курсом. Ця горезвісна різниця між ринковим курсом і курсом Нацбанку і з’їла за п’ять років 16 млрд. доларів золотовалютного резерву України.

Тепер наступне питання – чим підкріплений долар? Долар підкріплений нашим бажанням його купувати. Ми всі хочемо долари, або, на худий кінець, євро. Саме це бажання мати долари і робить долар найбажанішою і стабільною валютою у світі, частка якого складає близько 65% у загальносвітових грошах.

В якій валюті зберігати гроші? У тій, якої найбільше у світі, а це, безумовно, долар. Цій валюті 150 років, і чутки уряду і Нацбанку України про падіння долара розпускаються спеціально, щоб населення здавало долари у банки і тримало у своїх руках папірці-гривні.

Рекомендація: тримайте гроші в більш важкій валюті. Долар сьогодні підкріплений не тільки моїм і вашим бажанням мати його, а й економічною міццю найбагатшої держави світу.

І ще одне актуальне питання – що краще долара? Краще долара тільки нерухомість, розташована в місцях скупчення долара, яка дорожчає у доларах і дає прибуток у цих же доларах.

Зверніть увагу на власні фінанси. Якщо ви лаєте Америку, впевнені, що долар впаде і США збідніє, а також, що всі багаті люди нещасні, що Америку чекає дефолт – це явний прояв синдрому бідності.

Якщо ви так думаєте, значить, або ви бідні, або позбавлені можливості заробляти долари. Цей синдром – лаяти Америку і передбачати падіння долара проявляється як примирення зі своєю бідністю.

Просто запам’ятайте: є легкі і є важкі гроші. Гривня відноситься до дуже легких грошей, які слід дуже швидко витрачати і у жодному разі не накопичувати в них капітал. Рано чи пізно уряд обрушить гривню, щоб залатати бюджетні дірки. Долар – важча валюта, але він теж трохи дешевшає.

А ось на питання, що буде, коли золотовалютні резерви України дійдуть до критичної точки (приблизно 20 млрд. доларів), є два варіанти відповіді:

· Перший: Україна відкладе падіння гривні і влізе в ще більші кредити, поповнивши золотовалютні резерви за рахунок позикових коштів, і буде продовжувати клеїти дурня з утриманням гривні.

· Другий: відбудеться різкий обвал гривні і масове зубожіння довірливих власників гривневих депозитів під високий відсоток.

По суті, гривневі депозити – це величезне поле дивовижі у країні дурнів, яка вступає в ЄС. Тримайтеся доларів, заробляйте.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами