ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Створення онлайн-кінотеатру в якості ідеї в бізнесі ІТ

Створення онлайн-кінотеатруВ індустрії бізнесу ІТ є чимало перспективних ідей і проектів, які здатні приносити хороший і стабільний дохід.  Серед них є і ідея створення онлайн-кінотеатру.

Треба відзначити, що в цій області конкуренція дуже мала, оскільки сама ідея ще дуже молода.  Тому відкриття такого підприємства буде дуже своєчасним і досить успішним.  Зрозуміло.  Якщо все організувати розумно.  Є вже й позитивні приклади компаній, які витративши спочатку близько 200 тисяч доларів на такий проект, через півтора – два роки вийшли на окупність з подальшим отриманням чистого прибутку.

Головна думка такого проекту полягає в тому, щоб за певний розмір оплати надавати клієнту код для можливості з його допомогою подивитися конкретні фільми онлайн.  Ця технологія має назву video on demand.

Організація

Насамперед треба поставити мету – домогтися того, щоб переглядів було не менше 10 тисяч на місяць.  З такою кількістю переглядів можна реально розраховувати на отримання стабільного та гарного доходу.

Звичайно, досягти цього нелегко, але ця справа того варта.  Отже, для початку потрібно приблизно 100 тисяч доларів для створення гарної інженерії всього сайту, на якому будуть йти заробітки.  Далі, потрібно ще не менше 50 тисяч доларів на добротну рекламу і розкручування створеного ресурсу.  І коли аудиторія почне звертати серйозну увагу до цього проекту, то він запрацює.  А далі при грамотному підході через два роки проект виходить в нуль.  Тобто окуповується.

У чому дохід?

За можливість переглянути вибраний фільм глядач платить 5 – 25 гривень, залежно від якості, «молодості» і затребуваності кіно-шедевру до моменту перегляду.  Насправді сам розмір встановлює той, хто володіє правами на цей фільм.

Але дохід складається не з грошей.  Отриманих за перегляд фільму, а за розміщення реклами на ресурсі, а також дизайнерське оформлення сайту під конкретний бренд, який готовий платити за це гроші.  Відповідно, чим більше відомий даний ресурс, тим більше коштів готові платити рекламодавці за те, щоб даний сайт був оформлений тільки в їхній бренд.

Висновок

Природно, що для успішної реалізації даної ідеї ще потрібно зібрати професійну згуртовану команду фахівців, щоб все працювало як годинник.

До речі, ситуація сьогодні така, що подібних проектів в країні існує найбільше – чотири.  А це означає.  Що низька конкурентність дозволяє спокійно увійти в цей бізнес і міцно зайняти в ньому свою грошову нішу.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами