ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Створення інтернет-магазину

інтернет-магазиниЛюдина, яка починає бізнесі в інтернет-торгівлі, зобов’язана розбиратися в психологічних особливостях свого покупця. Вона повинна зрозуміти, що клієнт купує товар онлайн, завдяки низьким цінам, в порівнянні з оффлайновими пунктами продажів. Економія на оплаті оренди приміщення, зарплати персоналу, допомагає господареві онлайн-магазину зробити розцінки нижчі ніж в найбільших великих торговельних мережах. Ціна – основний фактор комерційного успіху інтернет-магазину.

Друге, на що організатору слід звернути увагу – це сервіс. У оффлайновому магазині, до послуг клієнта консультанти-продавці, завжди здатні підказати, який товар більше підійде для конкретної людини. В онлайн-магазині увага консультантів-продавців компенсується професійною телефонною консультацією онлайн-менеджера з оцінки асортименту онлайн-магазину, з описом будь-якого з товарів, з інформуванням про способи оплати та умови оформлення доставки на Україну з Європи. Онлайн-менеджер і консультанти-продавці в офлайні повинні забезпечувати гідний рівень сервісу.

Головною ж відмінністю онлайн-торгівлі і її плюсом буде доступ до магазину 24 години на добу. Клієнти онлайн-магазину можуть вибрати товар у будь-який час. Здійснюючи покупки онлайн, клієнти значно економлять свій час, звичайно, це оцінять клієнти, час яких коштує дорого. Цілодобовий доступ і оперативна доставка – основні складові фінансового успіху онлайн-магазину.

У цілому, купити яку-небудь річ через інтернет, істотно простіше для клієнта. Очевидна економія і часу і грошей, великий асортимент пропонованих в інтернеті товарів. Ваш клієнт може знаходиться в будь-якій країні світу, тому, можливість міжнародної доставки замовлень і двомовність сайту будуть хорошим способом розширити інтернет-аудиторію вашого ресурсу.

Керівникам інтернет-магазинів потрібно пам’ятати, що клієнт може вибрати оффлайновий магазин, якщо більше йому довіряє. Щоб піти від цієї проблеми, потрібно зробити процес реєстрації в онлайн-магазині простим, викладати детальну характеристику послуг і товарів магазину, інформацію з доставки і оплати замовлень. Неодмінно, знадобиться форум, – підрозділ сайту, де клієнти зможуть залишати вдячні відгуки про магазин. Пошукова система товарів – обов’язково зручна. Ці умови дозволять створити зростаючий попит і досягти фінансового благополуччя.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами