ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Кредит готівкою

грошіКредит готівкою – це такий вид кредитування, при якому фізична особа бере готівку гроші в борг у будь-якої фінансової установи. На сьогоднішній день існує декілька можливостей отримання такого кредиту і кожна установа піде вам назустріч і надасть допомогу в отриманні кредиту.

Експрес-кредитування – це один з найдорожчих видів кредитування населення готівковими коштами. Процентна ставка цього виду кредитування досить висока. Як правило, вона складає 50-60% річних і навіть більше. Такий високий відсоток можна пояснити підвищеним ризиком для банківських установ при видачі даного виду кредиту. Щоб банк видав експрес-кредит приватній (фізичній) особі, необхідно зібрати мінімальний пакет документів. Цей пакет включає в себе: документ, що підтверджує особу позичальника, найчастіше це паспорт, а також буде потрібно ще кілька довідок (у різних банках можуть вимагати різний пакет документів). Далі позичальник повинен залишити заявку на отримання кредиту. Відповідь про рішення банку доведеться почекати від декількох хвилин до 1-3 годин. Найчастіше такий вид кредитування називають «Без документів» або «Моментальний».

Класична форма одержання кредиту готівкою доступна практично будь-якому громадянинові. Тут буде потрібно зібрати більш повний пакет документів. Кожен банк може висунути свої вимоги для того щоб оформить кредит в Киеве і запросити з позичальника додаткові документи. Незмінною залишається вимога надання паспорта і довідки про доходи. Заявка може перебувати на розгляді банку як правило, до трьох днів. Класична форма кредиту має незаперечну перевагу перед експрес-кредитом – процентна ставка становить менше 30% річних. Термін позики становить мінімум півроку. Якщо позичальник захоче погасити кредит до закінчення терміну, то він зобов’язаний повідомити про це банк не пізніше, ніж за місяць.

Крім вищевказаних видів позик, існує форма кредитування під заставу, а також з обов’язковим залученням поручителів. Тут буде необхідний розширений пакет документів. Однак саме цей вид позики є найбільш вигідним майже у всіх банках, адже процентна ставка цих кредитів буде менше 20% річних.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами