ФІНАНСОВІ НОВИНИ УКРАЇНИ

postheadericon Нове на ринку праці України: роботодавці віддають перевагу співробітникам без досвіду

персоналОдвічна проблема з часів Радянського Союзу  – без належного досвіду не беруть на роботу.  Однак в Україні багато роботодавців будуть брати на роботу студентів. Таким чином планується створення молодих начальників, яких не потрібно буде переучувати і легко можна буде “підточити” безпосередньо під себе.  Про це сьогодні повідомляють українські засоби масової інформації.

Роботодавці беруть на роботу випускників ВНЗ без досвіду роботи

Згідно переданої інформації, роботодавці України прийняли рішення приймати на роботу молодь віком від двадцяти до тридцяти років без досвіду роботи на претендовану вакансію.  Якщо раніше багато компаній в країні шукали виключно тих людей, які пропрацювали на певній посаді не менше трьох років, то вже зараз особливою популярністю користуються випускники інститутів.  Є компанії, як українські, так і іноземні, які вже зараз шукають собі працівників, ще не зіпсованих трудовими відносинами.  Зокрема, тих працівників, яких вони змогли б “виростити” під себе.

Роботодавці організовують для своїх майбутніх співробітників спеціальні навчальні курси та тренінги. На дані курси можуть бути запрошені фахівці або викладачі, які вже досить багато чого змогли досягти у своїй професії.  Так, нових співробітників стажують, а старим підвищують кваліфікацію.  Наприклад, сьогодні багато українських IT-компанії організовують подібні тренінги і курси для своїх працівників.  Вони по колу ходять на курси, тому що їм постійно потрібно підвищувати свій рівень кваліфікації. Якщо вам потрібно пройти курси 3D Max, то звертайтесь в  учебный центр – Перспектива 21 век в якому ви отримаєте потрібні знання за доступною ціною.

У перспективі старшокласники

Варто також відзначити і той факт, що вже сьогодні починає посилюватися співпраця між великими фірмами і компаніями та вищими навчальними закладами.  Представники з великих компаній звуть студентів до себе на стажування, а найкращих забирають на роботу.  Багато експертів сьогодні стверджують, що дана тенденція в майбутньому може поширитися навіть на старшокласників.

Таким чином можна зробити висновок, що в Україні набирає обертів кількість молодих фахівців.  Компанії віддають свою перевагу своїм у розподілі керівних посад, а не найманим працівникам.  Також сьогодні активно зростає кількість молодих керівників до тридцяти років.При використанні матеріалів сайту "Фінансові новини" обовязковим є гіперпосилання на MONEY-NEWS.TE.UA, відкрите для індексації пошуковими системами